/    /    /    /  

Taoasis Aroma roll-on Voňavá škola, Baldini 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Aroma roll-ony
Produktová řada: Baldini Směsi ÉO
Certifikáty: NATRUE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
219
ks
Bez DPH 181 Kč

Taoasis Aroma roll-on Voňavá škola, Baldini 10 ml

Aroma roll-on Baldini Voňavá škola stimuluje mysl a povzbuzuje aktivitu. Osvěžující vůně citrusových plodů doplněná o zklidňující levanduli zvyšuje bdělost a podporuje koncentraci. Vůně se tak hodí pro děti i pro mentálně pracující dospělé a studenty. Navíc, díky praktickému balení můžete mít roll-on s sebou vždy po ruce a v případě potřeby jej kdykoliv použít.

Roll-on s vůní zralých šťavnatých citronů a jemnými tóny levandule osvěžuje mysl, povzbuzuje a zvyšuje tak bdělost. Hřejivá ovocná vůně pomáhá lépe se soustředit i vstřebávat nové informace a má motivační a povzbuzující účinky na mysl.

Použití: Roll-on aplikujte na pulzní body těla podle potřeby kdykoliv během dne. Můžete použít i na spánky a krk.

Taoasis Aroma roll-on Voňavá škola, Baldini 10 ml

Aromaroll-on Baldini Voňavá škola stimuluje myseľ a povzbudzuje aktivitu. Osviežujúca vôňa citrusových plodov doplnená o upokojujúcu levanduľu zvyšuje bdelosť a podporuje koncentráciu. Vôňa sa tak hodí pre deti i pre mentálne pracujúcich dospelých a študentov. Navyše, vďaka praktickému baleniu môžete mať roll-on so sebou vždy po ruke a v prípade potreby ho kedykoľvek použiť.

Roll-on s vôňou zrelých šťavnatých citrónov a jemnými tónmi levandule osviežuje myseľ, povzbudzuje, a zvyšuje tak bdelosť. Hrejivá ovocná vôňa pomáha lepšie sa sústrediť a vstrebávať nové informácie a má motivačné a povzbudzujúce účinky na myseľ.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Prunus Amygdalus Chinensis Oil, Parfum1), Limonene1), Linalool1), Geraniol1), Citral1)
1) Natural essential oils
i
i

obal: skleněný
produktové řady: Baldini Směsi ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/