/    /    /    /  

Nobilis Tilia Artrogel 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Klouby a svaly, Tělové gely, Přírodní léčba zranění
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
239
ks
Bez DPH 198 Kč

Nobilis Tilia Artrogel 100 ml

Bylinný gel Artrogel Nobilis Tilia ulevuje od bolesti namožených svalů a kloubů a také pomáhá při artróze. Díky obsahu uvolňujících rostlinných výtažků je namožená pokožka obnovena, posílena a ochráněna před vznikem zánětu. Rostlinné složky napomáhají lepšímu prokrvení kožní tkáně, a lehce tak ulevují od bolesti.

Gel obsahuje množství rostlinných výtažků, které namožené svaly a bolavé klouby uvolňují a zároveň chrání před vznikem zánětů. Výtažky z koňského kaštanu, rozmarýnu, libavky a jalovce působí protizánětlivě, uvolňují zatuhlé svaly a zároveň eliminují možnost vzniku a rozšíření zánětu. O lepší prokrvení bolavé tkáně se postarají výtažky ze skořice společně s éterickými oleji. Gel má díky bylinným výtažkům výborné antimikrobiální a hřejivé účinky, ulevuje od bolesti a zlepšuje funkčnost pohybového aparátu.

Použití: Malé množství gelu aplikujte na postižená místa a lehce masírujte. Používejte podle potřeby několikrát denně.

Nobilis Tilia Artrogel 100 ml

Bylinný gél Artrogel Nobilis Tilia uľavuje od bolesti presilených svalov a kĺbov a pomáha taktiež pri artróze. Vďaka obsahu uvoľňujúcich rastlinných výťažkov je presilené tkanivo obnovené, posilnené a ochránené pred vznikom zápalov. Rastlinné zložky pomáhajú lepšiemu prekrveniu kožného tkaniva, a ľahko tak uľavujú od bolesti.

Gél obsahuje množstvo rastlinných výťažkov, ktoré presilené svaly a boľavé kĺby uvoľňujú a zároveň chránia pred vznikom zápalov. Výťažky z pagaštanu konského, rozmarínu, gaultérie a borievky pôsobia protizápalovo, uvoľňujú stuhnuté svaly a zároveň eliminujú možnosť vzniku a rozšírenie zápalu. O lepšie prekrvenie boľavého tkaniva sa postarajú výťažky zo škorice spoločne s éterickými olejmi. Gél má vďaka bylinným výťažkom výborné antimikrobiálne a hrejivé účinky, uľavuje od bolesti a zlepšuje funkčnosť pohybového aparátu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Alcohol, Spirae Ulmaria Extract, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Triethanolamine, Carbomer, Cinnamonum Camphora Formosana Leaf Oil Rectified, Rosmarinus Officinalis Oil, Gaultheria Procumbens Oil, Juniperus Communis Fruit Oil, Eugenia Caryophyllus Oil, Turpentine Oil, Eugenol1), Limonene1), Linalool1), Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, Polyaminopropyl Biguanide
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový
typy pokožky: normální pokožka
užití: vnější

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz