/    /    /    /  

Diochi Astofresh 23 ml

Značka:
Množství: 23 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Dýchání
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
536
ks
Bez DPH 466 Kč

Diochi Astofresh 23 ml

Bylinné kapky Diochi Astofresh podporují preventivně zdraví dýchacího systému a pomáhají i při samotném nachlazení. Usnadňují dýchání, odkašlávání a zmírňují průběh onemocnění. Kromě toho kapky harmonizují hormonální systém a podporují pravidelnost menstruačního cyklu, působí protizánětlivě a eliminují výskyt parazitů, plísní i mykóz.

Kombinace bylinek a rostlinných silic je skvělým pomocníkem při onemocnění horních cest dýchacích. Tlumí kašel, usnadňuje dýchání a mírní bolesti v krku. Také napomáhá vykašlávání a odhleňuje. Kapky podporují zdraví plic i celého dýchacího systému, eliminují výskyt bakterií a virů. Kapky jsou skvělým pomocníkem při chřipce, nachlazení i rýmě, ale také slouží jako prevence před jejich výskytem.

Kapky také podporují zdraví zažívacího traktu, mírní nadýmání i pálení žáhy a podporují správné vylučování žaludečních šťáv. Harmonizují hormonální systém a upravují nepravidelnou či příliš silnou menstruaci.

Dávkování: Užívejte 3x denně 1-5 kapek. Nakapejte do vody, na lžičku medu či kostku cukru. Pro děti do 3 let se doporučuje dávkování 3x denně 1 kapka.

Upozornění: Jedná se o potravinový doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.

Diochi Astofresh 23 ml

Bylinné kvapky Diochi Astrofresh preventívne podporujú zdravie dýchacieho systému a pomáhajú aj pri samotnom nachladnutí. Uľahčujú dýchanie, odkašliavanie a zmierňujú priebeh ochorenia. Okrem toho kvapky harmonizujú hormonálny systém a podporujú pravidelnosť menštruačného cyklu, pôsobia protizápalovo a eliminujú výskyt parazitov, plesní aj mykóz.

Kombinácia byliniek a rastlinných silíc je vynikajúcim pomocníkom pri ochoreniach horných dýchacích ciest. Tlmí kašeľ, uľahčuje dýchanie a mierni bolesti v krku. Tiež napomáha vykašliavaniu a odhlieňuje. Kvapky podporujú zdravie pľúc aj celého dýchacieho systému, eliminujú výskyt baktérií a vírusov. Kvapky sú skvelým pomocníkom pri chrípke, nachladnutí aj nádche, ale tiež slúžia ako prevencia pred ich výskytom.

Kvapky tiež podporujú zdravie zažívacieho traktu, miernia nadúvanie i pálenie záhy a podporujú správne vylučovanie žalúdočných štiav. Harmonizujú hormonálny systém a upravujú nepravidelnú či príliš silnú menštruáciu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Eukalyptus globulus, Kardamom, Badyánová silice, Citronová silice, Máta peprná, Anýzová silice, Fenyklová silice, Grepová silice
i
i

specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

DIOCHI spol.s.r.o.
Weilova 2/1144
102 00 Praha 10
Česká republika
www.diochi-produkty.cz