/    /    /    /  

Diochi Astofresh, tablety 100 ks

Značka:
Množství: 100 ks
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Dýchání
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
536
ks
Bez DPH 466 Kč

Diochi Astofresh, tablety 100 ks

Posilující bioinformační přírodní a detoxikační tablety Diochi Astofresh podporují přirozenou obranyschopnost organismu. Aktivně bojují proti množení virů, bakterií, patogenních mikrobů a plísní. Pravidelné užívání tablet posiluje imunitu a snižuje riziko nachlazení, angín a chřipek.

Detoxikační tablety Diochi Astofresh lze užívat buď jako prevenci virových onemocnění a pro posílení imunity, nebo také při akutním onemocnění. Užívání tablet usnadňuje dýchání a zlepšuje průchodnost dýchacích cest. Tablety také dokáží zklidnit bolest a zmírnit otoky v krku.

Bioinformační tablety využívají poznatků tradiční čínské medicíny. Obsažené silice z eukalyptu, kardamomu, badyánu, máty a dalších antibakteriálních bylin a rostlin působí na celý organismus. Kromě posílení imunity působí Diochi Astofresh proti nechutenství a plynatosti a také zlepšuje trávení.

Tip: Pro vyladění hormonálního systému je vhodné Astofresh kombinovat s přípravkem Diochi Estrozin, při potížích se zažíváním, vyšší hladině cholesterolu, cukru a nadýmání je ideální kombinace s produktem Diochi Astomin.

Dávkování: Dospělí a děti od 6 let užívají 1-2 tablety 3x denně. Děti od 3 do 6 let užívají 1 tabletu 1-3x denně. Po dvou týdnech užívání udělejte alespoň dva týdny pauzu. Poté můžete v kúře opět pokračovat.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.

Diochi Astofresh, tablety 100 ks

Posilňujúce bioinformačné prírodné a detoxikačné tablety Diochi Astofresh podporujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Aktívne bojujú proti množeniu vírusov, baktérií, patogénnych mikróbov a plesní. Pravidelné užívanie tabliet posilňuje imunitu a znižuje riziko nachladnutia, angín a chrípok.

Detoxikačné tablety Diochi Astofresh možno užívať buď ako prevenciu vírusových ochorení a na posilnenie imunity, alebo tiež pri akútnych ochoreniach. Užívanie tabliet uľahčuje dýchanie a zlepšuje priechodnosť dýchacích ciest. Tablety tiež dokážu upokojiť bolesť a zmierniť opuchy v hrdle.

Bioinformačné tablety využívajú poznatky tradičnej čínskej medicíny. Obsiahnuté silice z eukalyptu, kardamónu, badiánu, mäty a ďalších antibakteriálnych bylín a rastlín pôsobia na celý organizmus. Okrem posilnenia imunity pôsobí Diochi Astofresh proti nechutenstvu a plynatosti a takisto zlepšuje trávenie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Eukalyptová silice, Kardamomová silice, Badyánová silice, Citronová silice, Mátová silice, Anýzová silice, Astofresh kapky, Fenyklová silice, Grepová silice
i
i

obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

DIOCHI spol.s.r.o.
Weilova 2/1144
102 00 Praha 10
Česká republika
www.diochi-produkty.cz