/    /    /    /  

Diochi Astomin 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Trávení, Játra a žlučník, Cukrovka, Bolest hlavy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
536
ks
Bez DPH 443 Kč

Diochi Astomin 50 ml

Bylinné kapky Diochi Astomin působí pozitivně na celý trávicí trakt, zlepšují vylučování žaludečních šťáv, a tím působí na zdravé zažívání. Obsažené hořčiny napomáhají správné funkci žlučníku a slinivky, mírní nadýmání a překyselení žaludku.

Kapky využívají kombinaci množství bylinek, které díky hořké chuti zlepšují trávení, mírní nechutenství a posilují chuť k jídlu. Hořčiny také zlepšují činnost žlučníku i slinivky, podporují vylučování žaludečních šťáv a eliminují riziko vzniku žlučníkových kamenů. Mírní nadýmání, pocit plného těžkého žaludku a eliminují překyselení žaludku i pálení žáhy.

Kromě zdravého zažívání podporují bylinné kapky také zdraví kardiovaskulárního systému, působí příznivě na činnost srdce a také snižují riziku vzniku diabetes. Navíc obsažené fytolátky mají eliminační vliv na řadu parazitů.

Dávkování: Užívejte 20 kapek 3x denně, vydatně zapijte vodou. Děti od 6 let užívají 2x denně maximálně 10 kapek.

Upozornění: Po 3 týdnech konzumace udělejte vždy týdenní pauzu a poté v kúře můžete pokračovat. Potravinový doplněk není vhodný pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy.

Diochi Astomin 50 ml

Bylinné kvapky Diochi Astomin pôsobia pozitívne na celý tráviaci trakt, zlepšujú vylučovanie žalúdočných štiav, a tým pôsobia na zdravé trávenie. Obsiahnuté horčiny napomáhajú pri správnej funkcii žlčníka a pankreasu, miernia nadúvanie a prekyslenie žalúdka.

Kvapky využívajú kombináciu množstva byliniek, ktoré vďaka horkej chuti zlepšujú trávenie, miernia nechutenstvo a posilňujú chuť do jedla. Horčiny tiež zlepšujú činnosť žlčníka aj pankreasu, podporujú vylučovanie žalúdočných štiav a eliminujú riziko vzniku žlčníkových kameňov. Miernia nadúvanie, pocit plného ťažkého žalúdka a eliminujú prekyslenie žalúdka aj pálenie záhy.

Okrem zdravého trávenia podporujú bylinné kvapky takisto zdravie kardiovaskulárneho systému, pôsobia priaznivo na činnosť srdca a tiež znižujú riziko vzniku diabetu. Navyše obsiahnuté fytolátky majú eliminačný vplyv na množstvo parazitov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Galgán lékařský, Atraktylis velkúborný, Zanthoxylum piperitum, Kosatec neměcký, Puškvorec obecný, Koprníček čínský, Koptis čínský, Momordica charantia, Bedrník větší, Lékořice uralská, Kopretina řimbaba, Kočičí dráp, Levandule lékařská, Děhel dahurský, Hořec žlutý
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

DIOCHI spol.s.r.o.
Weilova 2/1144
102 00 Praha 10
Česká republika
www.diochi-produkty.cz