/    /    /    /  

Spagyria Ašvaganda, kapsle 60 kapslí

Značka:
Množství: 60 kapslí
Kategorie: Hormony a ledviny, Mozek a krevní oběh
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Spagyria Ašvaganda, kapsle 60 kapslí

Indický ženšen. Regenerační přípravek. Dodává energii, snižuje stres, podporuje vitalitu a sex. Napomáhá podporovat obranyschopnost organizmu a snižovat riziko působení stresu a únavy. Blahodárně působí jako podpůrný prostředek cévního systému, dýchacího a trávícího ústrojí. Zlepšuje kvalitu života v sexuální oblasti u mužů i žen.

certifikáty: ECOCERT, USDA ORGANIC
vhodné pro: vnitřní užití
konzistence: kapsle
barva: světle hnědá
balení: plastový obal, papírový přebal

dávkování: 2-4 kapsle dvakrát denně s jídlem. Doporučuje se užívání nejméně 1 měsíc.
složení: Withanie spavá - Ašvaganda (Withania somnifera) 400 mg, celulózu

země původu značky: Česká Republika
charakteristika značky: Společnost Spagyria, s. r. o., nabízí ojedinělé produkty založené na přírodní bázi, které odpovídají požadavkům pro kosmetiku a přírodní přípravky. Spagyria nabízí výhradně přírodní produkty. Vedle čajů a tablet Jiřího Janči i ajurvédské byliny v kapslích od další osobnosti Spagyrie - lékaře D.Freje. MUDr. David Frej je uznávaný lékař, který ve své praxi spojuje klasické evropské vzdělání a staré léčebné tradice. V naší zemi je také považován za předního znalce ájurvédské medicíny, prastarého systému, jehož domovem je Indie. Ajurvéda léčí mnoho nemocí - od běžného nachlazení počínaje až po chronické nemoci včetně chorob duše. Používá léky bez vedlejších účinků. Dr. Frej je autorem zasvěcené knihy Ájurvéda. Pravidelně publikuje v měsíčníku ReGeNeRaCe, kde také vede odborné semináře. Je garantem přírodních přípravků, nesoucích pečeť Dr. David Frej Original. Bylinné přípravky v kapslích jsou organického původu, testované firmou, mezinárodními organizacemi vydávajícími testy o nejvyšší kvalitě (např. USDA Organic)i v certifikované laboratoří ČR.

kontakt na výrobce:
Spagyria, s. r. o.
F. V. Veselého 2635/15
Horní Počernice
193 00 Praha 9
Česká republika
www.spagyria.cz

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

Spagyria, s. r. o.
F. V. Veselého 2635/15
193 00 Praha 9
Česká republika
www.spagyria.cz