/    /    /    /    /  

Energy Audiron 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Hemeroidy, Oči a uši, Dýchání, Přírodní lékárna pro děti
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
298
ks
Bez DPH 246 Kč

Energy Audiron 30 ml

Bioinformační kapky Energy Audiron mají skvělé protizánětlivé a protivirové účinky, aktivně regenerují poškozenou tkáň. Jsou výborným pomocníkem pro léčbu zánětu středního ucha i zvukovodu, pomáhají při bolestech uší i hlavy, ulevují také od bolesti zubů. Mimo jiné jsou vhodné k potírání a léčbě bradavic, lokální péči o akné, hemoroidy i jiné zánětlivé projevy na pokožce.

Účinná kombinace hojivých bylinek, jako je jitrocel, kakost, kostival, jírovec a mnohé další, aktivně pečuje o poškozenou pokožku, šetrně ji dezinfikuje a léčí. Bylinky mají výborné protizánětlivé a protivirové účinky, pokožku přirozeně regenerují, léčí a chrání před opětovným výskytem onemocnění. Kapky pomáhají při zánětu zvukovodu a středního ucha, ulevují od bolestí uší, mírní bolesti hlavy. Také pomáhají při nemocech, snižují horečku.

Kombinace bylin je skvělým pomocníkem při bolestech zubů, kterou mírní, také eliminuje výskyt paradentózy a působí pozitivně proti vzniku zubního kazu. Kapky lze použít i pro vnější ošetření, například akné i jiných zánětlivých projevů na kůži, ale také bradavic či hemoroidů. Kapky díky osvědčené kombinaci bylinek poškozenou pokožku intenzivně léčí a regenerují.

Síla bylin

Bioinformační kapky Audiron využívají sílu bylinných výtažků, které jsou v tradiční medicíně využívány již od pradávna. Byliny jsou bohaté na účinné ingredience a forma kapek je ideální pro dosažení maximální koncentrace, a tím i největšího efektu. Navíc kapky se velmi snadno používají a jednoduše se dávkují. Přirozeně se vstřebávají do těla a rychle působí.

Pro zdravý sluch

Audiron je přípravek s vysokými protizánětlivými účinky a působí zejména na oblast sluchového ústrojí. Jelikož sluch je jedním ze smyslů, který je velice citlivý na vnější podněty, je nutné o něj pečovat. Sluch navíc se zvyšujícím se věkem zhoršuje svou funkci a pravidelná údržba pomocí bioinformačních kapek pomůže zachovat jej v co nejlepší kondici po dlouhou dobu.

Proti bolesti i zánětu

Bioinformační kapky Auridon mají přirozený dezinfekční a antibakteriální efekt. Pomáhají likvidovat mikroorganismy a přispívají k léčbě zánětů středního ucha a dalších infekcí ve sluchovém ústrojí. Výtažek z jitrocele a kakostu zmírňuje příznaky zánětu a minimalizuje nepříjemné pálení či bolest. Zároveň pomáhají také při infekcích zvukodovu.

Nejen na sluchové ústrojí

Protizánětlivé účinky však zaznamenáte i všeobecně. Kapky Audiron jsou vhodné také k lokálnímu použití na pokožku, kdy působí podpůrně při různých kožních onemocněních, jako je akné či dermatitidy. Mimojiné také mírní bolesti v celém těle a pomáhají zejména při bolestech hlavy. Lze je použít také na hemoroidy a pro snížení horečky.

Použití: Kapky aplikujte přímo na postižená místa pomocí vatového tamponku několikrát denně, případně je možné zředit jej borovou vodou (30 kapek Audironu do 100 ml borové vody). Při zánětech ucha nakapejte maximálně 3 kapky přímo do ucha a vsuňte do zvukovodu smotek buničité vaty nasáklý Audironem.

Energy Audiron 30 ml

Bioinformačné kvapky Energy Audiron majú vynikajúce protizápalové a protivírusové účinky, aktívne regenerujú poškodené tkanivo. Sú výborným pomocníkom na liečbu zápalu stredého ucha a zvukovodu, pomáhajú pri bolestiach uší aj hlavy, uľavujú od bolesti zubov. Okrem iného sú vhodné na potieranie a liečbu bradavíc, lokálnu starostlivosť o akné, hemoroidy a iné zápalové prejavy na pokožke.

Účinná kombinácia hojivých byliniek, ako je skorocel, pakost, kostihoj, pagaštan a mnohé ďalšie, aktívne ošetrujú poškodenú pokožku, šetrne ju dezinfikujú a liečia. Bylinky majú výborné protizápalové a protivírusové účinky, pokožku prirodzene regenerujú, liečia a chránia pred opätovným výskytom ochorení. Kvapky pomáhajú pri zápale zvukovodu a stredného ucha, uľavujú od bolestí uší, miernia bolesti hlavy. Takisto pomáhajú pri ochoreniach a znižujú horúčku.

Kombinácia bylín je vynikajúcim pomocníkom pri bolestiach zubov, ktorú mierni, takisto eliminuje výskyt paradentózy a pôsobi pozitívne proti vzniku zubného kazu. Kvapky možno použiť aj na vonkajšie ošetrenie, napríklad akné a iných zápalových prejavov na koži, ale tiež bradavíc či hemoroidov. Kvapky vďaka osvedčenej kombinácii byliniek poškodenú pokožku intenzívne liečia a regenerujú.

Sila bylín

Bioinformačné kvapky Audiron využívajú silu bylinných výťažkov, ktoré sú v tradičnej medicíne využívané už od pradávna. Byliny sú bohaté na účinné ingrediencie a forma kvapiek je ideálna pre dosiahnutie maximálnej koncentrácie, a tým aj najväčšieho efektu. Navyše kvapky sa veľmi ľahko používajú a jednoducho dávkujú. Prirodzene sa vstrebávajú do tela a rýchlo pôsobia.

Pre zdravý sluch

Audiron je prípravok s vysokými protizápalovými účinkami a pôsobí predovšetkým na oblasť sluchových orgánov. Keďže sluch je jedným zo zmyslov, ktorý je veľmi citlivý na vonkajšie podnety, je nutné sa oň starať. Navyše, sluch so zvyšujúcim sa vekom zhoršuje svoju funkciu a pravidelná údržba pomocou bioinformačných kvapiek ho pomôže zachovať v čo najlepšej kondícii po dlhý čas.

Proti bolesti a zápalu

Bioinformačné kvapky Audiron majú prirodzený dezinfekčný a antibakteriálny efekt. Pomáhajú likvidovať mikroorganizmy a prispievajú k liečbe zápalov stredného ucha a ďalších infekcií v sluchovom ústrojenstve. Výťažok zo skorocelu a pakostu zmierňuje príznaky zápalu a minimalizuje nepríjemné pálenie či bolesť. Zároveň pomáha pri infekcii zvukovodu.

Nielen na sluchové ústrojenstvo

Protizápalové účinky však zaznamenáte aj všeobecne. Kvapky Audiron sú tiež vhodné na lokálne použitie na pokožku, kedy pôsobia podporne pri rôznych kožných ochoreniach, ako je akné či dermatitída. Okrem iného takisto miernia bolesť v celom tele a pomáhajú predovšetkým pri bolestiach hlavy. Možno ich tiež použiť na hemoroidy a na zníženie horúčky.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

audiron | 8.9.2015 16:07:33 | Květa

úžasné kapky pomohly mi při zánětu ucha i zalehnutí, bezvadně zhojily rozedřené ucho, a snižuje bolest rostoucího moudráku.

* povinné

Související dotazy z poradny

Jsou možné vedlejší účinky kapek Audiron?

Mohu se zeptat, zda jsou u kapek Audiron možné nějaké vedlejší či nežádoucí účinky? Právě včera jsem měla ...

Jsou kapky Energy Audiron i pro malé děti, roční miminka?

Jsou bioinformační kapky Energy Auditon vhodné pro jednoroční dítě? Kapky obsahují pouze bylinné extrakty, ...

Vlastnosti

Složení: Kakost smrdutý, Jitrocel kopinatý, Kostival lékařský, Sadec konopáč, Lichořeřišnice větší, jírovec maďal, Krvavec toten, Myrhová silice, Grepová silice, Myrhový extrakt, Jablečný ocet, Vitamín E, Hydrogenizovaný ricinový olej
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz