/  

Energy Audivet 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Doplňky stravy pro zvířata
Produktová řada: EnergyVet
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
278
ks
Bez DPH 230 Kč

Energy Audivet 30 ml

Bylinný přípravek Audivet od firmy EnergyVet ve formě kapek napomáhá odstraňovat záněty na sliznicích a kůži, včetně vnějšího zvukovodu. Díky svému složení se podílí na úpravě pH pokožky i sliznic, a brání tak šíření nežádoucích bakterií, plísní či parazitů. Kromě toho má také protivirové a antimykotické účinky.

Kapky obsahují bylinky jako jírovec, jitrocel či kostival a mají příznivé účinky při zánětlivých stavech kůže, jako jsou vyrážky, ekzémy či povrchová poranění. Dále je lze využít při kožních mykózách, alopecii, mykózách pohlavních orgánů, bradavicích, nádorech kůže a sliznic, svrbění a bolestivosti kůže, ale také při problémech s dásněmi nebo zánětech vnějšího zvukovodu.

Dávkování: Postiženou oblast potřete 1-3 kapkami 2-3x denně. Při postižení ucha nakapejte 1-3 kapky na vatovou tyčinku a vytírejte postižený zvukovod 2x denně.

Upozornění: Přípravek neaplikujte do očí! Po 3 týdnech užívání udělejte týdenní pauzu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aesculus Hippocastanum Flower Extract, Geranium Robertianum Extract, Plantago Lanceolata Leaf Extract, Symphytum Officinale Root Extract, Eupatorium Cannabinum Extract, Tropaoleum Majus Extract, Sanguisorba Officinalis Root Extract , Acetum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Tocopheryl Acetate, Commiphora Myrrha Resin Extract
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový, skleněný
přebal: papírový
produktové řady: EnergyVet

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz