/    /    /    /    /    /  

Les Fleurs de Bach Aura parfém Energie 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů, Bachovy esence kombinované, Bachovy parfémy a toaletky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
302
ks
Bez DPH 250 Kč

Les Fleurs de Bach Aura parfém Energie 30 ml

Aura parfém Energie Les Fleurs de Bach je unikátní kompozicí vybraných Bachových esencí v bio kvalitě doplněných několika esenciálními oleji. Oceníte jej ve chvílích, kdy budete mít pocit, že vám chybí energie a chuť do života. Bachovy esence ze zeměžluče, habru, dubu, růže a olivy posilují sebedůvěru, odstraňují vnitřní napětí a navrací fyzickou i psychickou energii.

Parfém v sobě snoubí Bachovy esence ze zeměžluče, habru obecného, dubu letního, růže šípkové a olivy, které obnovují sebedůvěru, odstraňují vnitřní napětí a nechuť k práci, navrací energii a dodávají chuť do života. To vše je doplněno esenciálními oleji z grepu, eukalyptu, skořice, černého smrku, vavřínu a ravensáry, které mají revitalizační účinky, dodávají energii a obnovují celkovou harmonii.

Použití: V případě potřeby rozstříkněte parfém nad hlavu (1-3 střiky) a nechte se zahalit vzniklou voňavou mlhou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol Denat, Water (Aqua), Fragrance (Parfum), Alcohol, Centaurium Erythraea (Centaury) Flower Extract, Carpinus Betulus (Hornbeam) Flower Extract, Quercus Robur (Oak) Bud Extract, Rosa Canina (Wild Rose) Flower Extract, Olea Europaea (Olive) Flower Extract, Limonene, Linalool, Citronellol, Citral, Geraniol, Cinnamal
i
i

konzistence: tekutá
obal: kovový, plastový
účinek: podporující

Výrobce

Fleurs Essences et Harmonie
53 rue des Batignolles
75017 Paříž
Francie
www.bachova-terapie.cz