/    /    /    /    /    /  

Les Fleurs de Bach Aura parfém Klidné dítě 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů, Bachovy esence kombinované, Bachovy parfémy a toaletky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
302
ks
Bez DPH 250 Kč

Les Fleurs de Bach Aura parfém Klidné dítě 30 ml

Aura parfém Klidné dítě v sobě spojuje vybrané Bachovy květové esence v bio kvalitě a esenciální oleje. Hodí se pro děti, které potřebují utišit, zklidnit či zbavit tlaku. Bachovy esence z netýkavky, snědku, cesmíny, vrby a sporýše doplněné několika esenciálními oleji navrací klid, toleranci a celkovou pohodu.

Bachovy esence z netýkavky žláznaté, snědku chocholičnatého, cesmíny ostrolisté, vrby bílé a sporýše lékařského jsou určené pro navracení vnitřní harmonie, klidného chování či lepšího vnímání a cítění lásky. Pomáhají také lepšímu vyrovnání se s nadešlými situacemi a jejich zpracováním. Parfém je pak doplněn esenciálními oleji z pomeranče, litsey cubeby a červené mandarinky (klementinky), které dodávají optimismus a zklidňují psychiku.

Použití: V případě potřeby rozstříkněte parfém nad hlavu (1-3 střiky) a nechte se zahalit vzniklou voňavou mlhou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol Denat, Water (Aqua), Fragrance (Parfum), Alcohol, Impatiens Glandulifera (Impatiens) Flower Extract, Ornithogallum Umbellatum (Star of Bethlehem) Flower Extract, Ilex Aquifolium (Holly) Flower Extract, Salix Vitellina (Willow) Flower Extract, Verbena Officinalis (Vervain) Flower Extract, Limonene, Citral, Linalool, Geraniol, Farnesol, Citronellol
i
i

konzistence: tekutá
obal: kovový, plastový
účinek: zklidňující

Výrobce

Fleurs Essences et Harmonie
53 rue des Batignolles
75017 Paříž
Francie
www.bachova-terapie.cz