/    /    /    /    /    /  

Les Fleurs de Bach Aura parfém Konflikt 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů, Bachovy esence kombinované, Bachovy parfémy a toaletky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
302
ks
Bez DPH 250 Kč

Les Fleurs de Bach Aura parfém Konflikt 30 ml

Aura parfém První pomoc Les Fleurs de Bach je unikátním propojením Bachových květových esencí v bio kvalitě doplněných esenciálními oleji. Využijete je v momentě, kdy potřebujete uvolnit atmosféru a dodat klid a pohodu. Postarají se o to Bachovy esence z čekanky, buku, cesmíny, vrby, sporýše a vinné révy doplněné vybranými esenciálními oleji, které ještě umocňují celkové působení.

Parfém obsahuje Bachovy esence z čekanky obecné, buku lesního, cesmíny ostrolisté, vrby bílé, sporýše lékařského a vinné révy, které uvolňují negativní či bojovnou atmosféru, dodávají klid a pohodu, povzbuzují schopnost vzájemné komunikace a tolerance, vyrovnání se s určitou situací či lepšího vcítění do druhých. Tyto účinky ještě podtrhují esenciální oleje z levandule, pomeranče, santalového dřeva, pelargonie či mandarinky.

Použití: V případě potřeby rozstříkněte parfém nad hlavu (1-3 střiky) a nechte se zahalit vzniklou voňavou mlhou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol Denat, Water (Aqua), Fragrance (Parfum), Alcohol, Impatiens Glandulifera (Impatiens) Flower Extract, Cichorium Intybus (Chicory) Flower Extract, Ilex Aquifolium (Holly) Flower Extract, Salix Vitellina (Willow) Flower Extract, Verbena Officinalis (Vervain) Flower Extract, Fagus Silvatica (Beech) Flower Extract, Vitis Vinifera (Vine) Flower Extract, Linalool, Limonene, Citronellol, Geraniol, Citral
i
i

konzistence: tekutá
obal: kovový, plastový
účinek: zklidňující

Výrobce

Fleurs Essences et Harmonie
53 rue des Batignolles
75017 Paříž
Francie
www.bachova-terapie.cz