/    /    /    /    /    /  

Les Fleurs de Bach Aura parfém Stres 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů, Bachovy esence kombinované, Bachova krizová terapie, Bachovy parfémy a toaletky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
302
ks
Bez DPH 250 Kč

Les Fleurs de Bach Aura parfém Stres 30 ml

Aura parfém Stres Les Fleurs de Bach je unikátním propojením Bachových květových esencí v bio kvalitě doplněných vybranými esenciálními oleji. Hodí se v momentech, kdy vás trápí stres a potřebujete navrátit vnitřní klid a celkovou pohodu. Postarají se o to Bachovy esence z řepíku, dubu, netákavky, jírovce, borovice, jabloně či sporýše, které mají zlidňující účinky, pomáhají dodat sebedůvěru apod.

Parfém díky Bachovým esencím z řepíku lékařského, dubu letního, netýkavky, jírovce maďalu, borovice letní, jabloně a sporýše lékařského pomáhají uvolňovat napětí, navracet vniřní klid a celkovou pomohu. Dodávají toleranci, lepší snášenlivost s okolím či nezaujatý pohled na události. Používají se i pro zvyšení sebedůvěry a bojují proti pocitům bezradnosti. Celkovému účinku přispívají i esenciální oleje, konkrétně z levandule, máty, pelargonie a rozmarýny.

Použití: V případě potřeby rozstříkněte parfém nad hlavu (1-3 střiky) a nechte se zahalit vzniklou voňavou mlhou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol Denat, Water (Aqua), Fragrance (Parfum), Alcohol, Aesculus Hippocastanum (White Chestnut) Flower Extract, Agrimonia Eupatoria (Agrimony) Flower Extract, Impatiens Glandulifera (Impatiens) Flower Extract, Pinus Sylvestris (Pine) Flower Extract, Quercus Robur (Oak) Bud Extract, Malus Sylvestris (Crab Apple) Flower Extract, Verbena Officinalis (Vervain) Flower Extract, Linalool, Limonene, Geraniol, Coumarin
i
i

konzistence: tekutá
obal: kovový, plastový
účinek: zklidňující

Výrobce

Fleurs Essences et Harmonie
53 rue des Batignolles
75017 Paříž
Francie
www.bachova-terapie.cz