/    /  
přeskočit na produkty značky >>

Auroville

Značka Auroville

Auroville je duchovní osada, která vznikla kolem roku 1968 na základech původního kláštera (ášramu) v Indii. Cílem bylo vytvořit centrum duchovního rozvoje člověka žijícího v souladu s přírodou. Městečko je postaveno ve tvaru spirální galaxie, a i když v současnosti stavby nedosahují velikosti původního projektu, i tak je městečko unikátním místem o rozloze 2 500 ha.

Auroville je místem, kde se snoubí ekologické pěstování rostlin, výsadba původního pralesa a soužití lidí s přírodou. V místě je subtropické klima, zima je zde od prosince do března a během ní teploty stoupají na 24 až 30 °C. Přes léto dosahují okolo 40 °C a od října do prosince panuje monzunové období. Obyvatelé městečka se snaží využívat nové ekologické technologie jako vaření na slunečním vařiči pomocí zrcadla, výrobu bioplynu a využívání obnovitelných zdrojů energie. Promyšlené vodní hospodaření, nové ekologické domy ergonomických tvarů, bydlení podle zásad východních filozofií, to vše jen podtrhuje výjimečnou atmosféru tohoto místa. Městečko Auroville je přirozené duchovní centrum, ve kterém se celoročně koná množství workshopů, výukových seminářů a dalších obecně prospěšných činností.

Sortiment značky Auroville pochází právě z tohoto úžasného místa, jež produkuje celou škálu přírodních mýdel vyráběných přímo v místě. Tato mýdla nabízí optimální péči o pokožku. Můžete tak každý ze dnů svého života začínat s bio mýdly, která jsou rostlinného původu a jsou ručně vyráběna tam, kde mají skutečnou tradici. Všechna mýdla Auroville jsou vyráběna pouze na přírodní bázi za použití výhradně organických složek a bez chemických přísad v přirozené bio kvalitě!

Pravidelným používáním přírodního mýdla Auroville je pleť přirozeně jemná a zvláčněná. Kvalitní rostlinné mýdlo tak, jak je známe z historie, kdy nebyla chemie a mýdlo se vyrábělo tradičně, může pokožku a problematickou pleť dokonce i léčit. Mýdla jsou ekologicky balena a nezatěžují životní prostředí. Sušené listy ze stromů, kousky bavlny, v přírodě dobře odbouratelné obalové materiály jsou originálními a naprosto ekologickými obaly. Pokud chcete kvalitní mýdlo, které bude vkusně zabaleno, u Auroville si určitě vyberete.

Řazení: Certifikát:
1-0 z 0