/    /    /    /    /  

Planet Pure Aviváž bez parfemace 1 l

Značka:
Množství: 1 l
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekologické aviváže
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
199
ks
Bez DPH 164 Kč

Planet Pure Aviváž bez parfemace 1 l

Přírodní aviváž Planet Pure využívá síly přírodních pěnidel, které zanechají prádlo jemné, hebké a uhlazené, takže pro vás bude žehlení hračkou. Přírodní aviváž je bez přidané parfemace, nedráždí pokožku, a je tak vhodná i pro alergiky.

Aviváž Planet Pure vám nejen ulehčí žehlení a poskytne požitek z jemného prádla, ale také je šetrná k životnímu prostředí. Obsažená přírodní pěnidla z mýdlových ořechů se totiž začnou rozkládat na přirozeně vyskytující se látky již v okamžiku, kdy se dostanou do styku s odpadní vodou. Díky přírodnímu složení a jemné vůni bylinných výtažků je aviváž šetrná k prádlu i pokožce, a je tak vhodná i pro osoby s citlivou pokožkou, pro alergiky i malé děti.

Použití: 1 odměrku aviváže přidejte ke 4- 5 kg prádla.

Planet Pure Aviváž bez parfemace 1 l

Prírodná aviváž Planet Pure využíva silu prírodných penidiel, ktoré zanechávajú bielizeň jemnú, hebkú a uhladenú, takže žehlenie bude pre vás hračkou. Prírodná aviváž je bez pridanej parfumácie, nedráždi pokožku, a je tak vhodná aj pre alergikov.

Aviváž Planet Pure vám nielen uľahčí žehlenie a poskytne pôžitok z jemnej bielizne, ale je tiež šetrná k životnému prostrediu. Obsiahnuté prírodné penidlá z mydlových orechov sa totiž začnú rozkladať na prirodzene sa vyskytujúce látky už v okamihu, kedy sa dostanú do styku s odpadovou vodou. Vďaka prírodnému zloženiu a jemnej vôni bylinných výťažkov je aviváž šetrná k bielizni aj pokožke, a je tak vhodná aj pre osoby s citlivou pokožkou, pre alergikov a malé deti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Soapwort Extract1) (5-15 %) , Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

PLANET PURE
Lochauerstr 2
6912 Hörbranz
Rakousko
tel: 43557384236
www.planetpure.cz