/    /    /    /    /  

AlmaWin Aviváž verbena, bio 750 ml

Značka:
Množství: 750 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekologické aviváže
Certifikáty: ECO GARANTIE
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
159
ks
Bez DPH 131 Kč

AlmaWin Aviváž verbena, bio 750 ml

Citronově svěží aviváž Almawin s éterickými oleji z verbeny a eukalyptu prádlo příjemně změkčí a zároveň mu dodá jemnou osvěžující vůni. Aviváž je vyrobena z rostlinných složek, a je tak vhodná i pro osoby s citlivou pokožkou.

Základ aviváže tvoří rostlinné tenzidy, které přirozenou cestou prádlo zjemní a zároveň vám usnadní žehlení. Aviváž neobsahuje umělé vonné látky, ale pouze éterické oleje, které prádlu dodávají dlouhotrvající nevtíravou vůni. Díky přírodnímu složení je aviváž vhodná i pro osoby s citlivou alergickou pokožkou i pro malé děti.

Použití: Odměrku aviváže přidejte přímo do bubnu nebo dávkovače pračky.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

AlmaWin Aviváž verbena, bio 750 ml

Citrónovo svieža aviváž AlmaWin s éterickými olejmi z verbeny a eukalyptu bielizeň príjemne zmäkčí a zároveň jej dodá jemnú osviežujúcu vôňu. Aviváž je vyrobená z rastlinných zložiek, a je tak vhodná aj pre osoby s citlivou pokožkou.

Základ aviváže tvoria rastlinné tenzidy, ktoré prirodzenou cestou bielizeň zjemnia a zároveň vám uľahčia žehlenie. Aviváž neobsahuje umelé vonné látky, ale iba éterické oleje, ktoré bielizni dodávajú dlhotrvajúcu nevtieravú vôňu. Vďaka prírodnému zloženiu je aviváž vhodná aj pre osoby s citlivou alergickou pokožkou a pre malé deti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Neiontové tenzidy (5 %) , Limonen, Linalool, Citronelol, Geraniol, Citral
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH
Talstrasse 2
DE 73650 Winterbach
Německo
www.almawin.de