/    /    /    /    /  

Planet Pure Aviváž levandule 1 l

Značka:
Množství: 1 l
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekologické aviváže
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
199
ks
Bez DPH 164 Kč

Planet Pure Aviváž levandule 1 l

Přírodní aviváž Planet Pure využívá síly přírodních pěnidel, které zanechají prádlo jemné, hebké a uhlazené, takže pro vás bude žehlení hračkou. Přírodní aviváž s přídavkem esenciálních olejů z levandule provoní prádlo na dlouhou dobu.

Aviváž Planet Pure vám nejen ulehčí žehlení a poskytne požitek z jemného voňavého prádla, ale také efektivně vymyje zbytky pracího prostředku. Aviváž je navíc šetrná k životnímu prostředí. Obsažená přírodní pěnidla z mýdlových ořechů se totiž začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky již v okamžiku, kdy se dostanou do styku s odpadní vodou.

Díky přírodnímu složení je aviváž šetrná k prádlu i pokožce, a je tak vhodná i pro osoby s citlivou pokožkou, pro alergiky i malé děti. O příjemnou vůni se postarají levandulové esenciální oleje, které dodají prádlu přirozenou dlouhotrvající vůni.

Dávkování: Na várku prádla přidejte do dávkovače pračky 1 odměrku aviváže.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí!

Planet Pure Aviváž levandule 1 l

Prírodná aviváž Planet Pure využíva silu prírodných penidiel, ktoré zanechávajú bielizeň jemnú, hebkú a uhladenú, takže žehlenie bude pre vás hračkou. Prírodná aviváž s prídavkom esenciálnych olejov z levandule prevonia bielizeň na dlhú dobu.

Aviváž Planet Pure vám nielen uľahčí žehlenie a poskytne pôžitok z jemnej voňavej bielizne, ale tiež efektívne vymyje zvyšky pracieho prostriedku. Aviváž je navyše šetrná k životnému prostrediu. Obsiahnuté prírodné penidlá z mydlových orechov sa totiž začnú rozkladať na prirodzene sa vyskytujúce látky už v okamihu, kedy sa dostanú do styku s odpadovou vodou.

Vďaka prírodnému zloženiu je aviváž šetrná k bielizni aj pokožke, a je tak vhodná aj pre osoby s citlivou pokožkou, alergikov a malé deti. O príjemnú vôňu sa postarajú levanduľvé esenciálne oleje, ktoré bielizni dodajú prirodzenú dlhotrvajúcu vôňu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Soapwort Extract1) (1-5 %) , Decyl Glucoside, Xylose, Xanthan Gum, Ethanol1), Citric Acid, Lavandula Hybrida Oil1), p-Anisic Acid, Pottasium Sorbate, Soy Proteine1), Rosmarinus Officinalis Oil1), Calendula Officinalis Extract1), Lavandula Angustifolia Extract1), Linalool2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

PLANET PURE
Lochauerstr 2
6912 Hörbranz
Rakousko
tel: 43557384236
www.planetpure.cz