/    /    /    /    /  

AlmaWin Aviváž lipový květ, bio 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 750 ml / 159 Kč
Kategorie: Ekologické aviváže
Certifikáty: ECO GARANTIE
Hodnocení:
3,0/5 1 hlas
Cena
39
ks
Bez DPH 32 Kč

AlmaWin Aviváž lipový květ, bio 100 ml

Aviváž Almawin s jemnou vůní éterických olejů v kombinaci s lipovými květy prádlo příjemně změkčí a zároveň mu dodá lehkou sladkou vůni. Aviváž je vyrobena z čistých rostlinných složek, a je tak vhodná i pro osoby s citlivou pokožkou.

Základ aviváže tvoří rostlinné tenzidy, které přirozenou cestou prádlo zjemní, pomohou dokonale vymýt zbytky pracího prášku či gelu a zároveň vám usnadní následné žehlení prádla. Aviváž neobsahuje umělé vonné látky, ale pouze éterické oleje a extrakty z lípy, které prádlu dodávají dlouhotrvající nevtíravou vůni. Díky přírodnímu složení je aviváž vhodná i pro osoby s citlivou alergickou pokožkou a pro malé děti.

Použití: Odměrku aviváže přidejte přímo do bubnu nebo dávkovače pračky.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

AlmaWin Aviváž lipový květ, bio 100 ml

Aviváž AlmaWin s jemnou vôňou éterických olejov v kombinácii s lipovými kvetmi bielizeň príjemne zmäkčí a zároveň jej dodá ľahkú sladkú vôňu. Aviváž je vyrobená z čistých rastlinných zložiek, a je tak vhodná aj pre osoby s citlivou pokožkou.

Základ aviváže tvoria rastlinné tenzidy, ktoré prirodzenou cestou bielizeň zjemnia, pomôžu dokonale vymyť zvyšky pracieho prášku či gélu a zároveň vám uľahčia následné žehlenie bielizne. Aviváž neobsahuje umelé vonné látky, ale iba éterické oleje a extrakty z lipy, ktoré bielizni dodávajú dlhotrvajúcu nevtieravú vôňu. Vďaka prírodnému zloženiu je aviváž vhodná aj pre osoby s citlivou alergickou pokožkou a pre malé deti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ethanol, Cukerný tenzid, Éterické oleje, Výtažek z lipových květů1), Kyselina citronová, Voda, Rostlinný alkohol, Kyselina mléčná, Xanthanová guma
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH
Talstrasse 2
DE 73650 Winterbach
Německo
www.almawin.de