/    /    /    /    /  

Yellow and Blue Aviváž s levandulovou silicí 1 l

Značka:
Množství: 1 l
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 250 ml / 59 Kč
Kategorie: Ekologické aviváže
Hodnocení:
4,4/5 7 hlasů
Cena
149
ks
Bez DPH 123 Kč

Yellow and Blue Aviváž s levandulovou silicí 1 l

Aviváž s obsahem levandulové silice Yellow and Blue dodá prádlu podmanivou květinovou vůni a zároveň změkčí textilní vlákno, a usnadní tak jeho následné žehlení. Obsažené rostlinné tenzidy napomáhají vyplachování zbytků pracího prostředku z prádla, a zanechávají ho tak bezvadně čisté. Navíc, balení v sáčku je praktické a zbytečně nazabírá místo.

Aviváž dodá prádlu jemnost díky obsahu rostlinných tenzidů. Ty nejenomže z textilních vláken vymyjí zbytky pracího prostředku, ale také je přirozenou cestou změkčí. O příjemnou vůni se postará levandulová silice, která prádlo provoní a bude vás doprovázet po dlouhou dobu.

Přírodní složení aviváže je jemné nejenom k pranému textilu, ale také k životnímu prostředí. Obsažené složky se při kontaktu s odpadními vodami začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky, a zbytečně tak nezatěžují přírodu.

Tip: Uklidňující levandulová vůně je výborným pomocníkem pro klidný spánek. Přidejte aviváž k ložnímu prádlu a užívejte si tuto vůni každou noc.

Dávkování: Na várku prádla přidejte do zásobníku pračky 30 ml aviváže.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Yellow and Blue Aviváž s levandulovou silicí 1 l

Aviváž s obsahom levanduľovej silice Yellow and Blue dodá bielizni podmanivú kvetinovú vôňu a zároveň zmäkčí textilné vlákno a uľahčí tak jeho následné žehlenie. Obsiahnuté rastlinné tenzidy napomáhajú vyplachovaniu zvyškov pracieho prostriedku z bielizne a zanechývajú ju tak bezchybne čistú.

Aviváž dodá bielizni jemnosť vďaka obsahu rastlinných tenzidov. Tie nielenže z textilných vlákien vymyjú zvyšky pracieho prostriedku, ale ich tiež prirodzenou cestou zmäkčia. O príjemnú vôňu sa postará levanduľová silica, ktorá bielizeň prevonia a bude vás sprevádzať po dlhú dobu.

Prírodné zloženie aviváže je jemné nielen k pranému textilu, ale takisto k životnému prostrediu. Obsiahnuté zložky sa pri kontakte s odpadnými vodami začnú rozkladať na prirodzene sa vyskytujúce látky a zbytočne tak nezaťažujú prírodu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Skvělá přírodní aviváž | 15.11.2015 16:43:17 | Lucie

Prádlo příjemně voní po levanduli, ne chemií a je měkké. Vůně docela i vydrží. Vyrovná se běžným avivážím, přitom se jedná o přírodní produkt, který je šetrný k životnímu prostředí.

kvalitní výrobek | 21.3.2016 16:28:37 | Sandra

Jsem naprosto spokojená. Prádlo nádherně voní a je krásně měkké. Cena je velice přijatelná. Stačí nalít jeden uzávěr a po vyprání mám pocit, že jsem tam nalila půl lahve :D

Re: kvalitní výrobek | 22.8.2016 13:46:20 | Sandra

Mrzí mě, že se výrobek zdražil a to docela o dost. Z 99kč skok na 149kč? To je fakt dost.

Eva | 22.9.2016 14:04:41 | Eva

Zakoupila jsem 2x,rada podporim ceskou firmu+slozeni setrici prirodu,ale pradlo voni jen pri vyndani z pracky,jakmile uschne uz nic necitim.Nezkousela jsem avivaze jinych znacek,takze nevim,jestli je to normalni nebo jestli jine maji vetsi vydrz.

* povinné

Vlastnosti

Složení: Rostlinný tenzid, Rostlinná silice
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

TIERRA VERDE s.r.o.
Hněvkovského 39a
61700 Brno
Česká republika
www.tierraverde.cz