/    /    /    /    /  

Yellow and Blue Aviváž s levandulovou silicí 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 1 l / 149 Kč
Kategorie: Ekologické aviváže, Vzorky ekodrogerie
Hodnocení:
5,0/5 2 hlasy
Cena
59
ks
Bez DPH 49 Kč

Yellow and Blue Aviváž s levandulovou silicí 250 ml

Aktuálně: Uvedená fotografie je pouze ilustrační. Nově tento výrobek máme pro Vás v plastovém sáčku s uzávěrem. Aktuální fotografii připravujeme.

Aviváž s obsahem levandulové silice Yellow and Blue dodá prádlu podmanivou květinovou vůni a zároveň změkčí textilní vlákno, a usnadní tak jeho následné žehlení. Obsažené rostlinné tenzidy napomáhají vyplachování zbytků pracího prostředku z prádla a zanechávají ho bezvadně čisté.

Aviváž dodá prádlu jemnost díky obsahu rostlinných tenzidů. Ty nejenomže z textilních vláken vymyjí zbytky pracího prostředku, ale také je přirozenou cestou změkčí. O příjemnou vůni se postará levandulová silice, která prádlo provoní a bude vás doprovázet po dlouhou odbu.

Přírodní složení aviváže je jemné nejenom k pranému textilu, ale také k životnímu prostředí. Obsažené složky se při kontaktu s odpadními vodami začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující se látky, a zbytečně tak nezatěžují přírodu.

Tip: Uklidňující levandulová vůně je výborným pomocníkem pro klidný spánek. Přidejte aviváž k ložnímu prádlu a užívejte si tuto vůni každou noc.

Dávkování: Na várku prádla přidejte do zásobníku pračky 30 ml aviváže.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Yellow and Blue Aviváž s levandulovou silicí 250 ml

Aviváž s obsahom levanduľovej silice Yellow and Blue dodá bielizni podmanivú kvetinovú vôňu a zároveň zmäkčí textilné vlákno a uľahčí tak jeho následné žehlenie. Obsiahnuté rastlinné tenzidy napomáhajú vyplachovaniu zvyškov pracieho prostriedku z bielizne a zanechývajú ju tak bezchybne čistú.

Aviváž dodá bielizni jemnosť vďaka obsahu rastlinných tenzidov. Tie nielenže z textilných vlákien vymyjú zvyšky pracieho prostriedku, ale ich tiež prirodzenou cestou zmäkčia. O príjemnú vôňu sa postará levanduľová silica, ktorá bielizeň prevonia a bude vás sprevádzať po dlhú dobu.

Prírodné zloženie aviváže je jemné nielen k pranému textilu, ale takisto k životnému prostrediu. Obsiahnuté zložky sa pri kontakte s odpadnými vodami začnú rozkladať na prirodzene sa vyskytujúce látky a zbytočne tak nezaťažujú prírodu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Rostlinný tenzid, Rostlinná silice
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

TIERRA VERDE s.r.o.
Hněvkovského 39a
61700 Brno
Česká republika
www.tierraverde.cz