/    /    /    /    /  

Bio-D Aviváž s vůní jalovce 1 l

Značka:
Množství: 1 l
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 5 l / 415 Kč
Kategorie: Ekologické aviváže
Certifikáty: LEAPING BUNNY, VEGAN
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
108
ks
Bez DPH 89 Kč

Bio-D Aviváž s vůní jalovce 1 l

Aviváž s osvěžující vůní jalovce Bio-D zjemňuje prádlo, vymývá z něj zbytky pracích prostředků a díky jemnému přírodnímu složení je vhodná i pro citlivou alergickou pokožku. Aviváž je bez obsahu fosfátů a přidaných barviv, je šetrná nejenom k pokožce, ale i k životnímu prostředí, které zbytečně nezatěžuje.

Aviváž se svěží vůní jehličnanů dodá prádlu hebkost, zjemní vlákna textilu, a usnadní tak i následné žehlení prádla. Rostlinné tenzidy dodávají textilu jemnost, uhlazují jeho strukturu a spolehlivě vymývají zbytky pracích prostředků. Složení je navíc obohaceno o kyselinu citronovou, která podporuje a přirozeně zvýrazňuje barvu prádla.

Použití: Do zásobníku pračky přidejte 50 ml aviváže na várku prádla.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí!

Bio-D Aviváž s vůní jalovce 1 l

Aviváž s osviežujúcou vôňou jalovca Bio-D zjemňuje bielizeň, vymýva z nej zvyšky pracích prostriedkov a vďaka jemnému prírodnému zloženiu je vhodná aj pre citlivú alergickú pokožku. Aviváž je bez obsahu fosfátov a pridaných farbív, je šetrná nielen k pokožke, ale aj k životnému prostrediu, ktoré zbytočne nezaťažuje.

Aviváž so sviežou vôňou ihličnanov dodá bielizni hebkosť, zjemní vlákna textilu a uľahčí tak aj následné žehlenie bielizne. Rastlinné tenzidy dodávajú textilu jemnosť, uhladzujú jeho štruktúru a spoľahlivo vymývajú zvyšky pracích prostriedkov. Zloženie je navyše obohatené o kyselinu citrónovú, ktorá podporuje a prirodzene zvýrazňuje farbu bielizne.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cationtic Surfactants (>5 %) , Sodium Benzoate, Citric Acid, Laureth-7, Coriandrum Sativum, Cuminum Cyminum, Citrus Medica Limonum Oil, Citrus Aurantium Dulcis Oil, Citrus Aurantium Amara Oil, Rosmarinus Officinalis, Malaleuca Alternifolia Oil, Pinus Sylvestris
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

The Bio-D Company Ltd
Unit 31 Bergen Way
HU7 0YQ Sutton Fields, Hull
Velká Británie
tel: +44-191 418 8209
http://www.biodegradable.biz