/    /    /    /    /  

Sonett Aviváž 1 l

Značka:
Množství: 1 l
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekologické aviváže
Certifikáty: ECO CONTROL, ECO GARANTIE, VEGAN
Hodnocení:
3,0/5 4 hlasy
Cena
119
ks
Bez DPH 98 Kč

Sonett Aviváž 1 l

Aviváž Sonett spolehlivě zjemní všechny druhy tkanin, oživí jejich barvu a usnadní žehlení. Přidání aviváže do každého praní pomáhá vymáchání zbytků pracího prášku a také prodlužuje životnost pračky.

Základ aviváže tvoří kyselina citronová v potravinářské kvalitě. Ta oživuje barvy, projasňuje bílou a současně chrání samotnou pračku před usazováním vodního kamene. Použitím aviváže tak zabijete dvě mouchy jednou ranou. Prádlo bude hebké a zároveň prodloužíte životnost spotřebiče.

Díky jednoduchému přírodnímu složení je aviváž mimořádně šetrná k oblečení, ale také k životnímu prostředí. Obsažené složky se při kontaktu s odpadními vodami začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky, a zbytečně tak nezatěžují životní prostředí.

Použití: Na várku prádla přidejte do zásobníku pračky 40 ml aviváže. Aviváž je vhodná na barevné prádlo, bavlnu, vlnu i hedvábí.

Upozornění: Díky obsahu kyseliny citronové rozpouští aviváž vápenec, zabraňte proto kontaktu s mramorem, alabastrem, betonem i umělým kamenem. Skladujte mimo dosah dětí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Kyselina citronová (15-30 %) , Rostlinný alkohol (5-15 %) , Voda
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

Sonett OHG
Ziegeleiweg 5
D-88693 Deggenhausen
Německo
www.sonett-drogerie.cz