/    /    /    /    /    /  

Saloos Avokádový olej, bio 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 125 ml / 262 Kč
Kategorie: Avokádový olej
Certifikáty: CPK BIO
Hodnocení:
5,0/5 3 hlasy
Cena
116
ks
Bez DPH 101 Kč

Saloos Avokádový olej, bio 50 ml

Avokádový olej Saloos je vhodný pro suchou, velmi citlivou, zanícenou a unavenou pleť. Regeneruje, obnovuje a zvláčňuje. Vyživuje a pěstí. Je možné ho užívat vnitřně, výborný je i na vaření. 

Avokádový olej podporuje obnovu buněk a regeneraci pokožky, změkčuje ztvrdlou kůži, pomáhá při lupénce a neurodermitidě. Po zahřátí je výborný jako pleťová maska pro uhrovitou pleť. Obsahuje vitaminy A, E, D, lecitin a řadu minerálů. Působí jako antioxidant, a předchází tak stárnutí organismu. Má přirozený UV-faktor 2 až 4. 

Avokádový olej je možné použít místo oleje z pšeničných klíčků, na který mohou někteří lidé reagovat přecitlivěle.

Úleva pro suchou pleť

Avokádový olej Saloos je přímo blahodárným balzámem pro suchou pleť. Má optimální složení mastných kyselin, které zvláčňují vysušenou pleť a zanechávají ji komfortně vláčnou. Suchá pleť často trpí také zarudnutím, nepříjemným pnutím a podrážděním. Avokádový olej se o ni komplexně postará a pomáhá v ní obnovit zdravou rovnováhu.

Pro vláčnou pokožku

Čistý avokádový olej je vhodný nejen na pleť, ale na pokožku celého těla, a dokonce i na vlasy. Jeho účinky na pleť jsou pozoruhodné. Dodává pokožce dostatečnou výživu, pomáhá v ní uzamykat hydrataci a chrání ji před unikáním vlhkosti. Díky tomu dlouhodobě normalizuje vysušenou pleť a zároveň podporuje přirozené regenerační procesy.

Výživa a regenerace

Avokádový olej je ideální právě pro suchou či zralou pokožku, která s přibývajícím věkem ztrácí na pružnosti. Olej podporuje obnovu buněk, čímž pomáhá zachovat svěží a mladistvý vzhled pokožky, odstraňuje zarudnutí či suché šupinky. Jeho účinky pocítíte takřka ihned. Je vhodný i pro velmi citlivou pleť, kterou nepodráždí ani nezatíží a naopak ji příjemně zklidní.

Na tělo, vlasy i do kuchyně

Avokádový olej obsahuje celou řadu minerálů, jež jsou prospěšné pro zdraví pokožky, vitamin C, který podporuje tvorbu kolagenových vláken a vitaminy A a E, jež jsou mocnými antioxidanty, Olej má přirozený UV faktor 2-4 a chrání pokožku před slunečním zářením. Můžete jej použít také jako vyživující zábal pro suché vlasy a uplatní se také v kuchyni.

Použití: Malé množství oleje aplikujte ráno a/nebo večer na čistou navlhčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Skladování: Záruční doba 9 měsíců. Skladujte v chladu.

Saloos Avokádový olej, bio 50 ml

Avokádový olej Saloos je vhodný na suchú, veľmi citlivú, zapálenú a unavenú pleť. Regeneruje, obnovuje a zvláčňuje. Vyživuje a pestuje. Je možné ho užívať taktiež vnútorne, výborný je aj na varenie.

Avokádový olej podporuje obnovu buniek a regeneráciu pokožky, zmäkčuje stvrdnutú pokožku, pomáha pri lupienke a neurodermatitíde. Po zahriatí je výborný ako pleťová maska pre uhrovitú pleť. Obsahuje vitamíny A, E, D, lecitín a veľa minerálov. Pôsobí ako antioxidant, a predchádza tak starnutiu organizmu. Má prirodzený ochranný faktor proti UV žiareniu 2 až 4.

Avokádový olej je možné použiť namiesto oleja z pšeničných klíčkov, na ktorý môžu niektorí ľudia reagovať precitlivelo.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Účinný ale aromatický | 27.1.2016 21:23:39 | Mon

Na vlasy či velice suchou pleť skvělý, jedinou vadu mu dodává charakteristický odér, ne všem to může být příjemné.

* povinné

Vlastnosti

Složení: 100% bio avokádový olej lisovaný za studena
INCI: Persea Gratissima (Avocado) Oil1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz