/    /    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Avokádový olej 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 200 ml / 299 Kč
Kategorie: Avokádový olej
Hodnocení:
4,5/5 2 hlasy
Cena
179
ks
Bez DPH 156 Kč

Nobilis Tilia Avokádový olej 100 ml

Avokádový olej Nobilis Tilia výborně regeneruje obzvlášť suchou citlivou pleť a zároveň působí velice pozitivně i na celý organismus. Olej je bohatý na množství vitaminů a antioxidantů, které posilují jak tělo, tak i pokožku, snižují hladinu cholesterolu a činí organismus odolnější vůči civilizačním chorobám.

Avokádový olej obsahuje množství vitaminů C a E, významných antioxidantů, a také vitaminy řady B a lecitin. Tato jedinečná kombinace živin pečuje o pokožku, hloubkově ji vyživuje a zároveň chrání před dehydratací a známkami předčasného stárnutí. Olej má jemnou lehkou konzistenci, díky které se do suché pokožky snadno vstřebá a zbytečně ji nezatěžuje ani nedráždí. Citlivá pleť je tak ochráněna, posílena a zároveň bohatě regenerována díky obsahu lecitinu.

Navíc avokádový olej také ulevuje od bolestí kloubů a svalů, je tak výborný pro masáže celého těla. Lze ho použít samostatně či v kombinaci s jiným pečujícími či éterickými oleji. Olej z avokáda je vhodným pomocníkem i při vnitřním užití, kdy upravuje hladinu cholesterolu, harmonizuje činnost močových cest a pomáhá při zánětech močového měchýře.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte na navlhčenou odlíčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Dávkování: 1 lžičku oleje užívejte 1-2x denně po dobu alespoň 3 týdnů.

Nobilis Tilia Avokádový olej 100 ml

Avokádový olej Nobilis Tilia výborne regeneruje obzvlášť suchú citlivú pleť a zároveň pôsobí veľmi pozitívne aj na celý organizmus. Olej je bohatý na množstvo vitamínov a antioxidantov, ktoré posilňujú ako telo, tak aj pokožku, znižujú hladinu cholesterolu a zvyšujú odolnosť organizmu voči civilizačným ochoreniam.

Avokádový olej obsahuje množstvo vitamínov C a E, významných antioxidantov, a tiež vitamíny radu B a lecitín. Táto jedinečná kombinácia živín sa stará o pokožku, hĺbkovo ju vyživuje a zároveň chráni pred dehydratáciou a známkami predčasného starnutia. Olej má jemnú ľahkú konzistenciu, vďaka ktorej sa do suchej pokožky ľahko vstrebe a zbytočne ju nezaťažuje ani nedráždi. Citlivá pleť je tak ochránená, posilnená a zároveň výdatne regenerovaná vďaka obsahu lecitínu.

Navyše avokádový olej uľavuje od bolesti kĺbov a svalov, je tak výborný na masáže celého tela. Možno ho použiť samostatne alebo v kombinácií s inými ošetrujúcimi či éterickými olejmi. Olej z avokáda je vhodným pomocníkom aj pri vnútornom použití, kde upravuje hladinu cholesterolu, harmonizuje činnosť močových ciest a pomáha pri zápaloch močového mechúra.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Persea Americana Fruit Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz