/    /    /    /  

Siddhalepa Ayur Alert, kapsle, podpora funkcí mozku 50 ks

Značka:
Množství: 50 ks
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Mozek a krevní oběh
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
189
ks
Bez DPH 164 Kč

Siddhalepa Ayur Alert, kapsle, podpora funkcí mozku 50 ks

Přírodní bylinný přípravek Ayur Alert Siddhalepa účinně podporuje schopnost koncentrace. Obsahuje unikátní kombinaci ajurvédských bylin, které stimulují činnost mozku a celé nervové soustavy. Vhodný při studijních činnostech, pro duševně pracující, jako podpora paměti u stárnoucích lidí, ale i pro běžné užívání.

Vyvinutec je rostlina, které se v ajurvédském léčitelství využívá jako účinné mozkové tonikum. Je používána dokonce k léčbě neurogenerativních onemocnění, amnesie a epilepsie. Gotu kola neboli pupečník asijský pomáhá posílit soustředění, často ji také užívají jogíni před meditací. Zlepšuje prokrvení mozku, vytváří rovnováhu mezi pravou a levou hemisférou mozku a napomáhá oddalovat senilitu.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Dávkování: Užívejte dvě kapsle dvakrát denně po jídle.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Siddhalepa Ayur Alert, kapsle, podpora funkcí mozku 50 ks

Prírodný bylinný prípravok Ayur Alert Siddhalepa účinne podporuje schopnosť koncentrácie. Obsahuje unikátnu kombináciu ajurvédskych bylín, ktoré stimulujú činnosť mozgu a celej nervovej sústavy. Vhodný pri študijných činnostiach, pre duševne pracujúcich, ako podpora pamäti u starnúcich ľudí, ale aj na bežné užívanie.

Evolvulus Alsinoides je rastlina, ktorá sa v ajurvédskom liečiteľstve využíva ako účinné mozgové tonikum. Je používaná dokonca v liečbe neurodegeneratívnych ochorení, amnézií a epilepsie. Gotu kola - pupočník ázijský pomáha posilňovať sústredenie, často ho tiež užívajú jogíni pred meditáciou. Zlepšuje prekrvenie mozgu, vytvára rovnováhu medzi pravou a ľavou hemisférou mozgu a napomáha pri odďaľovaní senility.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Centella Asiatica , Evolvulus Alsinoides , Gelatin Capsule
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com