/    /    /    /  

Siddhalepa Ayur Breathe, čaj pro volné dýchání

Značka:
Množství: 20 ks, 40 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Dýchání
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
189
ks
Bez DPH 164 Kč

Siddhalepa Ayur Breathe, čaj pro volné dýchání

Bylinný čaj Ayur Breathe Siddhalepa usnadňuje dýchání a uvolňuje dýchací cesty při nachlazení. Kombinace osvědčených bylinek pomáhá při suchém i vlhkém kašli, škrábání v krku a ulevuje i od astmatu. Rostlinné silice uvolňují zahleněné horní cesty dýchací a pomáhají vykášlávání i snadnému lehkému dýchání.

Bylinný ajurvédský čaj je vhodným pomocníkem při nachlazení i chronických problémech horních cest dýchacích. Spojení koriandru a nesměny cévnaté působí skvěle proti zahlenění, usnadňuje vykašlávání a eliminuje tvorbu hlenu. Bylinky jsou vhodné jako podpůrná léčba při astmatu a dýchacích problémech spojených s alergií.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat alespoň 10 minut. Konzumujte dvakrát denně po snídani a po večeři.

Upozornění: Čaj není vhodný pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Siddhalepa Ayur Breathe, čaj pro volné dýchání

Bylinný čaj Ayur Breathe Siddhalepa uľahčuje dýchanie a uvoľňuje dýchacie cesty pri nachladnutí. Kombinácia osvedčených byliniek pomáha pri suchom i vlhkom kašli, škriabaní v krku a uľavuje aj od astmy. Rastlinné silice uvoľňujú zahlienené horné dýchacie cesty a pomáhajú s vykašlávaním a ľahšiemu dýchaniu.

Bylinný ajurvédsky čaj je vhodným pomocníkom pri nachladnutí a chronických problémoch horných ciest dýchacích. Spojenie koriandru a adhatody vesica výborne pôsobí proti zahlieneniu, uľahčuje vykašlávanie a eliminuje tvorbu hlienu. Bylinky sú vhodné na podpornú liečbu astmy a dýchacích problémov spojených s alergiou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Adhatoda Vasica, Coriandrum Sativum
i
i

obal: papírový
přebal: papírový
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com