/    /    /    /  

Siddhalepa Ayur bylinný tělový olej č. 24 Mahasiddhartha 220 ml

Značka:
Množství: 220 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Dýchání, Tělové oleje
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
492
ks
Bez DPH 407 Kč

Siddhalepa Ayur bylinný tělový olej č. 24 Mahasiddhartha 220 ml

Masážní tělový olej č. 24 Mahasiddhartha Siddhalepa podporuje přirozené funkce nervového systému. Omlazuje a vypíná pokožku. Používá se speciálně na masáže od pasu na horu. Výtažky z pečlivě vybraných bylin pomáhají redukovat hleny v hrudníku, bolesti na prsou a svalovou ochablost. Olej je vynikající také jako podpůrný prostředek při problémech s plícemi a srdcem

Jméno tohoto oleje se dá volně přeložit jako posvátný Buddhův olej. Ajurvédští doktoři jej používají na masáže hrudníku, hlavy a při proceduře Shirodara. Při této proceduře dochází k aktivaci centra vitality, šesté čakry, takzvaného třetího oka. Masáž olejem  Mahasiddhartha uvolňuje svalové napětí, pomáhá při migrénách, bolestech hlavy a při dýchacích problémech a zahlenění hrudníku.

Základ oleje tvoří kvalitní sezamový olej, který je v ajurvédě jedním z nejčastěji používaných rostlinných olejů. Indové totiž věří, že v sezamových semínkách je skrytá síla a energie. Sezamový olej obsahuje řadu účinných antioxidačních látek a také látky působící příznivě na nervovou soustavu. 

Použití: Rozehřejte dostatečné množství oleje v dlaních, naneste na příslušnou část těla a masírujte ve směru hodinových ručiček po dobu pěti minut.

Skladování: Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25°C.

Upozornění: Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám. Případné zakalení či kousky jsou čistě rostlinného původu a v žádném případě nejsou na závadu.

Siddhalepa Ayur bylinný tělový olej č. 24 Mahasiddhartha 220 ml

Masážny telový olej č. 24 Mahasiddhartha siddhalepa podporuje prirodzené funkcie nervového systému. Omladzuje a vypína pokožku. Používa sa špeciálne na masáže od pása smerom hore. Výťažky zo starostlivo vybraných bylín pomáhajú redukovať hlieny v hrudníku, bolesti na prsiach a svalovú ochabnutosť. Olej je vynikajúci tiež ako podporný prostriedok pri problémoch s pľúcami a srdcom.

Meno tohto oleja sa dá voľne preložiť ako posvätný Buddhov olej. Ajurvédski doktori ho používajú na masáž hrudníka, hlavy a pri procedúre Shirodara. Pri tejto procedúre dochádza k aktivácii centra vitality, šiestej čakry, takzvaného tretieho oka. Masáž olejom Mahasiddhartha uvoľňuje svalové napätie, pomáha pri migrénach, bolestiach hlavy  a pri dýchacích problémoch a zahlienení hrudníka.

Základ oleja tvorí kvalitný sezamový olej, ktorý je v ajurvéde jedným z najčastejšie používaných rastlinných olejov. Indovia totiž veria, že v sezamových semienkach je skrytá sila a energia. Sezamový olej obsahuje rad účinných antioxidačných látok a tiež látok pôsobiacich priaznivo na nervovú sústavu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Sesamum Indicum Oil, Asparagus Falcatus Extract, Sida Veronicaefolia Extract, Gmelina Arborea Extract, Aerva Lanata Extract, Tribulus Terrestris Extract
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
přebal: papírový
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnější

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com