/    /    /    /  

Siddhalepa Ayur bylinný tělový olej č. 26 Vishnueranda 220 ml

Značka:
Množství: 220 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Klouby a svaly, Tělové oleje
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
492
ks
Bez DPH 407 Kč

Siddhalepa Ayur bylinný tělový olej č. 26 Vishnueranda 220 ml

Bylinný tělový olej č. 26 Vishnueranda Siddhalepa je excelentní pro lymfatickou masáž a reflexní terapii. Vynikající při zánětech kloubů, jako je artritida, nebo zánětu svalů a šlach. Je výtečný pro regeneraci svalů v celém těle. Doporučuje se při jakémkoli svalovém problému ať už po úrazech nebo po přetížení organismu. Stimuluje ochrnuté nebo ztuhlé svaly. Poskytuje maximální relaxaci, pocit úlevy a osvěžení pro tělo.

Základ oleje tvoří kvalitní sezamový olej, který je v ajurvédě jedním z nejčastěji používaných rostlinných olejů. Indové totiž věří, že v sezamových semínkách je skrytá síla a energie. Obsahuje řadu účinných antioxidačních látek a také látky působící příznivě na nervovou soustavu. Dále je obsažen ricinový olej, jenž efektivně působí při bolestech svalů a kloubů. Stimuluje lymfatický systém a podporuje tak detoxikaci organismu.

Extrakt z byliny adhatoda vasica má skvělé protizánětlivé účinky a spolu s barleria prionitis, která tyto účinky ještě více navyšuje, pomáhá ulevovat při zánětech svalů, kloubů, šlach a díky svým antiseptickým schopnostem předchází i vytváření zánětlivých onemocnění na pokožce.

Použití: Zahřejte dostatečné množství oleje v dlaních, naneste na příslušnou část těla a masírujte ve směru hodinových ručiček po dobu pěti minut.

Skladování: Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25°C.

Upozornění: Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám. Případné zakalení či kousky jsou čistě rostlinného původu a v žádném případě nejsou na závadu.

Siddhalepa Ayur bylinný tělový olej č. 26 Vishnueranda 220 ml

Bylinný telový olej č. 26 Vishnueranda Siddhalepa je excelentný na lymfatickú masáž a reflexnú terapiu. Vynikajúci pri zápaloch kĺbov, ako je artritída, alebo zápale svalov a šliach. Je výborný na regeneráciu svalov celého tela. Odporúča sa pri akomkoľvek svalovom probléme, či už po úrazoch, alebo po preťažení organizmu. Stimuluje ochrnuté alebo stuhnuté svaly. Poskytuje relaxáciu, pocit úľavy a osvieženie pre telo.

Základ oleja tvorí kvalitný sezamový olej, ktorý je v ajurvéde jedným z najčastejšie používaných rastlinných olejov. Indovia totiž veria, že v sezamových semienkach je skrytá sila a energia. Obsahuje rad účinných antioxidačných látok a tiež látky pôsobiace priaznivo na nervovú sústavu. Ďalej je súčasťou ricínový olej, ktorý efektívne pôsobí pri bolestiach svalov a kĺbov. Stimuluje lymfatický systém a  podporuje tak detoxikáciu organizmu.

Extrakt z byliny adhatoda vasica má vynikajúce protizápalové účinky a spolu s barleria prionitis, ktorá tieto účinky ešte viac navýši, pomáha uľavovať pri zápaloch svalov, kĺbov, šliach a vďaka svojim antiseptickým schopnostiam predchádza aj tvorbe zápalových ochorení na pokožke.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Sesamum Indicum Oil, Tinospora Cordifolia Extact, Sida Veronicaefolia Extract, Ricinus Communis Oil, Barleria Prionitis Extract, Adhatoda Vasica Extract
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
přebal: papírový
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnější

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com