/    /    /    /  

Siddhalepa Ayur bylinný vlasový olej č. 25 Neelayadi 220 ml

Značka:
Množství: 220 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Vlasové oleje, Tělové oleje, Bolest hlavy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
492
ks
Bez DPH 407 Kč

Siddhalepa Ayur bylinný vlasový olej č. 25 Neelayadi 220 ml

Vyživující bylinný vlasový olej Neealayadi č. 25 Siddhalepa uvolňuje duševní napětí a navozuje stav odpočinku. Zlepšuje vnímavost smyslů a mentální pochody. Je vhodný při bolestech hlavy, migrénách, nespavosti ana povzbuzení při depresivních stavech. Prokrvuje vlasovou pokožku, vyživuje vlasy a působí preventivně proti jejich vypadávání, tvorbě lupů a předčasnému šedivění vlasů.

Základ vlasového oleje tvoří kokosový olej, který se v ajurvédě používá zejmána pro své výrazné vyživující schopnosti. Dodává vlasům lesk, pomáhá napravovat jejich poškozenou strukturu a zacelovat roztřepené konečky. Zároveň má dezinfekční a protizánětlivé účinky, působí jako přírodní antibiotikum, vyživuje a chrání vlasovou pokožku a působí preventivně proti různým kožní onemocněním. 

Extrakt z černého indiga posiluje vlasy a díky svým protizánětlivým a uklidňující účinkům přináší úlevu svědivé a pálící vlasové pokožce, která trpí na lupy či lupénku. Výtažek z byliny adenanthera pavonina posiluje protizánětlivé účinky oleje a pomáhá tišit bolesti hlavy. 

Použití: Naneste olej v dostatečném množství na pokožku hlavy a lehce vetřete i do délek vlasů. Nechte působit alespoň dvě hodiny, nejlépe přes noc, a poté smyjte.

Skladování: Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25 °C.

Tip: Pro nejlepší účinek umyjte vlasy šamponem Visaka Sidhaleppa.

Upozornění: Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám. Případné zakalení či kousky jsou čistě rostlinného původu a v žádném případě nejsou na závadu.

Siddhalepa Ayur bylinný vlasový olej č. 25 Neelayadi 220 ml

Vyživujúci bylinný vlasový olej Neealayadi č.25 Siddhalepa uvoľňuje duševné napätie a navodzuje stav odpočinku. Zlepšuje vnímavosť zmyslov a mentálnu pohodu. Je vhodný pri bolestiach hlavy, migrénach, nespavosti a na povzbudenie pri depresívnych stavoch. Prekrvuje vlasovú pokožku, vyživuje vlasy a pôsobí preventívne proti ich vypadávaniu, tvorbe lupín a predčasnému šediveniu vlasov.

Základ vlasového oleja tvorí kokosový olej, ktorý sa v ajurvéde používa hlavne pre svoje výrazné vyživujúce schopnosti. Dodáva vlasom lesk, pomáha opravovať ich poškodenú štruktúru a zaceľovať rozštiepené končeky. Zároveň má dezinfekčné a protizápalové účinky, pôsobí ako prírodné antibiotikum, vyživuje a chráni vlasovú pokožku a pôsobí preventívne proti rôznym kožným ochoreniam.

Extrakt z čierneho indiga posilňuje vlasy a vďaka svojím protizápalovým a upokojujúcim účinkom prináša úľavu svrbiacej a pálivej vlasovej pokožke, ktorá trpí lupinami či lupienkou. Výťažok z byliny adenanthera pavonina posilňuje protizápalové účinky oleja a pomáha tíšiť bolesti hlavy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Vlasový olej Siddhalepa s indigem na světlé vlasy

Je možné používat vlasový olej Siddhalepa č. 25 i na světlé vlasy? Vidím, že je v oleji obsažené indigo, tak ...

Vlastnosti

INCI: Indigofera Tinctoria Extract, Cocos Nucifera Oil, Adenanthera Pavonina Extract, Monochoria Hastata Extract
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
přebal: papírový
složení: vhodné pro vegany
specifická označení: ájurvédské produkty
typy vlasů: citlivé vlasy, normální vlasy, poškozené vlasy, vlasy s lupy, vypadávající vlasy
užití: vnější

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com