/    /    /    /  

Siddhalepa Ayur Clean, kapsle, podpora detoxikace 50 ks

Značka:
Množství: 50 ks
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Trávení, Mozek a krevní oběh, Vlasy a kůže
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
189
ks
Bez DPH 164 Kč

Siddhalepa Ayur Clean, kapsle, podpora detoxikace 50 ks

Ayur Clean Siddhalepa je tradiční bylinná indická směs na podporu přirozené detoxikace organismu. Pomáhá zmírňovat zažívací obtíže a také napomáhá zlepšovat stav kožních onemocnění, jako jsou ekzémy a akné. Čistí krev přímo v zažívacím traktu a preventivně tak působí proti vzniku mnoha onemocněních.

Neem má silné antibakteriální a antiseptické vlastnosti. Indové jej využívají jako přírodní antibiotikum. Pomáhá redukovat kožní plísně a příznivě působí na kožní onemocnění. Brahmi je v ajurvédském léčitelství velmi ceněná především pro své vysoce antioxidační vlastnosti. Napomáhá hojení ran, podporuje celkový imunitní systém a dokonce se využívá ke zmírnění symptomů dráždivého tračníku. Pročišťuje krev, což se pozitivně projevuje na kvalitě pokožky a stavu případných kožních onemocnění.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Dávkování: Užívejte dvě kapsle dvakrát denně po jídle.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Siddhalepa Ayur Clean, kapsle, podpora detoxikace 50 ks

Ayur Clean Siddhalepa je tradičná bylinná indická zmes na podporu prirodzenej detoxikácie organizmu. Pomáha zmierňovať tráviace ťažkosti a tiež napomáha pri zlepšovaní stavu kožných ochorení, ako sú ekzémy a akné. Čistí krv priamo v tráviacom trakte a preventívne tak pôsobí proti vzniku mnohých ochorení.

Neem má silné antibakteriálne a antiseptické vlastnosti. Indovia ju využívajú ako prírodné antibiotikum. Pomáha redukovať kožné plesne a priaznivo pôsobí na kožné ochorenia. Brahmi je v ajurvédskom liečiteľstve veľmi cenené predovšetkým pre svoje vysoko antioxidačné vlastnosti. Napomáha hojeniu rán, podporuje celkový imunitný systém a dokonca sa využíva k zmierneniu symptómov dráždivého čreva. Prečisťuje krv, čo sa pozitívne prejavuje na kvalite pokožky a stave prípadných kožných ochorení.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Azardirachta Indica, Bacopa Monniera, Gelatin Capsule
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com