/    /    /    /    /    /  

Siddhalepa Ayur Cleanse, čaj pro čištění krve

Značka:
Množství: 20 ks, 40 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Trávení, Mozek a krevní oběh, Vlasy a kůže, Ajurvédské čaje
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
189
ks
Bez DPH 164 Kč

Siddhalepa Ayur Cleanse, čaj pro čištění krve

Bylinný čaj Ayur Cleanse Siddhalepa pro čištění krve má lehce projímavé účinky, reguluje trávení a podporuje samočisticí schopnosti organismu. Čistí tělo od toxinů přímo v zažívacím traktu. Při znečištěném a nemocném organismu je tento stav nejlépe viditelný na pleti, proto tato čajová směs přispívá také k hezké a zdravé pleti.

Bylinný čaj v sobě spojuje osvědčené ajurvédské bylinky. Indická kopřiva působí blahodárně na trávicí systém a dýchací orgány. Čistí krev od toxinů a chemikálií a napomáhá tak přirozené detoxikaci ledvinám, játrům a dalším orgánům, které mají na starosti filtrovat a odplavovat nečistoty z organismu.

Senna čínská působí projímavě, stimuluje střevní peristaltiku, zmírňuje nadýmání a je vhodná jako podpůrný prostředek při akutní zácpě. Senna také pomáhá usnadňovat vykašlávání hlenu a očisťovat tak dýchací soustavu, je proto vhodná i při nachlazení horních cest dýchacích.

Příprava: Čajový sáček zalijeme 0,2 l čerstvě převařené horké vody a necháme louhovat 10 minut, podle chuti i déle.

Skladování: Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25°C.

Dávkování: Šálek čerstvě připraveného čaje pijeme po snídani a po večeři.

Upozornění: Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Siddhalepa Ayur Cleanse, čaj pro čištění krve

Bylinný čaj Ayur Cleanse Siddhalepa na čistenie krvi má mierne laxatívne účinky, reguluje trávenie a podporuje samočistiace schopnosti organizmu. Čistí telo od toxínov priamo v tráviacom trakte. Pri znečistenom a nezdravom organizme je tento stav najlepšie viditeľný na pleti, preto táto čajová zmes prispieva tiež k peknej a zdravej pleti.

Bylinný čaj v sebe spája osvedčené ajurvédske bylinky. Indická žihľava pôsobí blahodarne na tráviaci systém a dýchacie orgány. Čistí krv od toxínov a chemikálií a napomáha tak prirodzenej detoxikácii obličiek, pečeni a ďalších orgánov, ktoré majú na starosti filtrovať a odplavovať nečistoty z organizmu.

Kasia sennová pôsobí laxatívne, stimuluje črevnú peristaltiku, zmierňuje nadúvanie a je vhodná ako podporný prostriedok pri akútnej zápche. Senna tiež pomáha uľahčovať vykašlávanie hlienu a očisťovať tak dýchaciu sústavu, je preto vhodná aj pri nachladnutí horných ciest dýchacích.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alacalypha Indica, Cassia Tora
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: plastový
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com