/    /    /    /  

Siddhalepa Ayur Cold, kapsle, při nachlazení 50 ks

Značka:
Množství: 50 ks
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Dýchání
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
189
ks
Bez DPH 164 Kč

Siddhalepa Ayur Cold, kapsle, při nachlazení 50 ks

Kapsle Siddhalepa Ayur Cold využívají tradiční ayurvédskou bylinku Adhatoda vasica (nesměna cévnatá), která působí blahodárně při nachlazení, astmatických potížích, proti chronickému kašli či bolesti v krku. V ájurvédě je Adhatoda vasica doporučována při veškerých problémech spojené s dýcháním a se sníženou imunitou.

Bylinky obsažené v kapslích Siddhalepa v sobě soustřeďují životně důležitou léčivou a omlazující sílu přírody. Bylinky nejsou nijak upravovány, pouze usušeny. Receptury pocházejí z ájurvédských tradic, které se tradují déle než 5 000 let.

Ayurvéda soustřeďuje léčebné schopnosti na celé tělo, ne jen na určitou nemoc. Toto učení totiž zastává názor, že celé naše tělo je propojeno a všechno souvisí se vším. Bylinné kapsle Siddhalepa Ayur Cold tak působí proti nachlazení, astmatu a zároveň posilují imunitu.

Dávkování: Dospělí užívají 2 kapsle 2 denně po jídle.

Upozornění: Potravinový doplněk není určen dětem, těhotným a kojícím ženám.

Siddhalepa Ayur Cold, kapsle, při nachlazení 50 ks

Kapsuly Siddhalepa ayur Cold využívajú tradičnú ajurvédsku bylinku Adhatoda vasica, ktorá pôsobí blahodarne pri nachladnutí, astmatických problémoch, proti chronickému kašľu či bolesti v krku. V ajurvéde je Adhatoda vasica odporúčaná pri všetkých problémoch spojených s dýchaním a so zníženou imunitou.

Bylinky obsiahnuté v kapsulách Siddhalepa v sebe sústreďujú životne dôležitú liečivú a omladzujúcu silu prírody. Bylinky nie sú nijako upravené, iba usušené. Receptúry pochádzajú z ajurvédskych tradícií, ktoré sa tradujú dlhšie ako 5 000 rokov.

Ajurvéda sústreďuje liečebné schopnosti na celé telo, nielen na určité ochorenie. Toto učenie totiž zastáva názor, že celé naše telo je prepojené a všetko súvisí so všetkým. Bylinné kapsuly Siddhalepa Ayur Cold tak pôsobia proti nachladnutiu, astme a zároveň posilňujú imunitu.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Nesměna cévnatá, Želatina, Voda
i
i

obal: plastový
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com