/    /    /    /  

Siddhalepa Ayur elixír č. 15 Kadiraristha 220 ml

Značka:
Množství: 220 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Vlasy a kůže
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
391
ks
Bez DPH 323 Kč

Siddhalepa Ayur elixír č. 15 Kadiraristha 220 ml

Kadiraristha Ayur elixír č. 15 Siddhalepa se v ajurvédě tradičně užívá při dermatologickém ošetření ekzémů, kožních vyrážek a při veškerých kožních problémech. Podporuje samočisticí schopnosti organismu, čistí krev a zbavuje ji toxinů. Je výtečný při chudokrevnosti a pomáhá udržovat zdravou a hezkou pleť. Brání také onemocnění sleziny. Vychází z receptury, která je zachovávána už více než 5000 let.

Každá z jednotlivých bylinných složek má svou podstatnou úlohu a jsou pečlivě vybrány tak, aby se navzájem podporovaly. Červený santal má chladicí a stahujicí účinky. Pomáhá regulovat činnost mazových žláz a je tak vynikající při léčbě akné a dalších kožních problémech. Má také skvělou regenerační schopnost, pomáhá zlepšovat vzhled vrásek a urychlovat hojení hnisavých a zánětlivých onemocnění.

Betula železná je rostlina, jejíž příznivé účinky jsou vynikající především pro ženy. Ulevuje od nepříjemností doprovázejících menstruaci. Pomáhá například harmonizovat hladinu hormonů a předcházet tak výkyvům nálad nebo výskytu pupínků, které se právě v tomto období nejvíce tvoří. Woodfordia fructicosa je skvělým pomocníkem při zažívacích potížích. Podílí se na vytváření zdravé střevní mikroflóry a protože stav střev a vzhled pleti spolu úzce souvisejí, napomáhá tak i ke krásné, zdravé a čisté pleti.

Skladování: Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25°C.

Dávkování: Užívejte dvě polévkové lžíce třikrát denně před jídlem.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám.

Siddhalepa Ayur elixír č. 15 Kadiraristha 220 ml

Kadiraristha Ayur elixír č. 15 Siddhalepa sa v ajurvéde tradične užíva pri dermatologickom ošetrení ekzémov, kožných vyrážok a pri všetkých kožných problémoch. Podporuje samočistiacu schopnosť organizmu, čistí krv a zbavuje ju toxínov. Je výborný pri chudokrvnosti a pomáha udržovať zdravú a peknú pleť. Bráni tiež ochoreniu sleziny. Vychádza z receptúry, ktorá je zachovávaná už viac ako 5000 rokov.

Každá z jednotlivých bylinných zložiek má svoju podstatnú úlohu a sú starostlivo vyberané tak, aby sa navzájom podporovali. Červený santal má chladiace a sťahujúce účinky. Pomáha regulovať činnosť mazových žliaz a je tak vynikajúci pri liečbe akné a ďalších kožných problémoch. Má tiež výbornú regeneračnú schopnosť, pomáha zlepšovať vzhľad vrások a urýchľovať hojenie hnisavých a zápalových ochorení.

Mesua Ferrea je rastlina, ktorej priaznivé účinky sú vynikajúce predovšetkým pre ženy. Uľavuje od nepríjemností sprevádzajúcich menštruáciu. Pomáha napríklad harmonizovať hladinu hormónov a predchádzať tak výkyvom nálad alebo výskytu pupienkov, ktoré sa práve v tomto období najviac tvoria. Woodfordia fructicosa je výborným pomocníkom pri tráviacich ťažkostiach. Podieľa sa na vytváraní zdravej črevnej mikroflóry a pretože stav čriev a vzhľad pleti spolu úzko súvisia, napomáha tiež aj ku krásnej,  zdravej a čistej pleti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Pterocaprus Santalinus, Saccharum Officinarum, Woodfordia Fructicosa, Mesua Ferrea
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com