/    /    /    /  

Siddhalepa Ayur elixír č. 18 Amurtharishta 220 ml

Značka:
Množství: 220 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Klouby a svaly
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
391
ks
Bez DPH 323 Kč

Siddhalepa Ayur elixír č. 18 Amurtharishta 220 ml

Ayur elixír č. 18 Amurtharishta Siddhalepa pomáhá při kloubních otocích a revmatických artritidách. Posiluje klouby a podporuje jejich zdravou a přirozenou funkci. Používá se při veškerých bolestech a zánětech kloubů. Je výtečnou prevencí proti jejich předčasnému stárnutí a podporuje bezproblémovou hybnost. Čistí krevní tok, obnovuje chuť k jídlu a kontroluje nadbytek cukru v krvi. 

Chebule srdčitá povzbuzuje filtrační činnost jater a ledvin a napomáhá tak zkvalitňovat přirozený detoxikační proces. Pomáhá zmírňovat průjmová onemocnění. Má potopudný účinek a díky tomu dokáže přispívat k urychlení průběhu různých onemocnění. Stimuluje fyzickou činnost a celkově posiluje imunitu organismu. 

Rostlina aerva lanata se v ájurvédě používá pro regulaci cukru v moči a krvi. Pomáhá čistit močové cesty a je výborným podpůrným prostředkem při zánětech ledvin, močového měchýře a celého vylučovacího ústrojí. Napomáhá rozpouštění ledvinových kamenů a působí diureticky. 

Skladování: Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25°C.

Dávkování: Užívejte dvě polévkové lžíce třikrát denně před jídlem.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám.

Siddhalepa Ayur elixír č. 18 Amurtharishta 220 ml

Ayur elixír č. 18 Amurtharishta Siddhalepa pomáha pri opuchoch kĺbov a reumatických artritídach. Posilňuje kĺby a podporuje ich zdravú a prirodzenú funkciu. Používa sa pri všetkých bolestiach a zápaloch kĺbov. Je výbornou prevenciou proti ich predčasnému starnutiu a podporuje bezproblémovú pohyblivosť. Čistí krvný obeh, obnovuje chuť do jedla a kontroluje nadbytok cukru v krvi.

Tinospora srdcolistá povzbudzuje filtračnú činnosť pečene a obličiek a napomáha tak pri skvalitňovaní prirodzeného detoxikačného procesu. Pomáha zmierňovať hnačkové ochorenia. Má potopudný účinok a vďaka tomu dokáže prispievať k urýchleniu priebehu rôznych ochorení. Stimuluje fyzickú činnosť a celkovo posilňuje imunitu organizmu.

Rastlina Aerva lanata sa v ajurvéde používa na reguláciu cukru v moči a krvi. Pomáha čistiť močové cesty a je výborným podporným prostriedkom pri zápaloch obličiek, močového mechúra a celého vylučovacieho ústrojenstva. Napomáha pri rozpúšťaní obličkových kameňov a pôsobí diureticky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Saccharum Officinarum, Tinospora Cordifolia, Tribulus Terrestris , Aerva Lanata, Trachyspermum Roxburghianum, Stereospermum Suaveolens
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: plastový
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnější

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com