/    /    /    /  

Siddhalepa Ayur elixír č. 8 Draksharishta 220 ml

Značka:
Množství: 220 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Dýchání
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
391
ks
Bez DPH 323 Kč

Siddhalepa Ayur elixír č. 8 Draksharishta 220 ml

Elixír Draksharistha anti-stress č. 8 Siddhalepa k posílení obranyschopnosti organismu. Podporuje klidný a uvolněný spánek, posiluje nervovou soustavu a pomáhá přirozené a pozvolné detoxikaci těla. Obnovuje energii, zdraví a vitalitu. Je vynikající při kašli a respiračních potížích. Uvolňuje hleny v plicích a podporuje dýchací funkce. Zmírňuje bolení v krku. Doporučuje se u chřipek, astmatu, dušnosti, rýmy a při veškerých problémech s plícemi.

Každá z jednotlivých přírodních složek má svou podstatnou úlohu a jsou pečlivě vybrány tak, aby se navzájem podporovaly. Vinná réva má vysoký obsah vitaminu C a vitaminů z řady B. Pomáhá zvyšovat pevnost kapilár, tepen a žil a zvyšuje vitalitu krevních buněk. Tlumí bolesti v krku, usnadňuje vykašlávání při zvýšeném zahlenění a zlepšuje stav zvětšených mandlí. Pepřovník dlouhý má příznivé účinky při zácpě, průjmech a nadýmání.

Kardamom vyvolává pocení a usnadňuje tak odplavování škodlivých látek z těla. Pomáhá zmírňovat projevy nachlazení,  jako jsou bolesti hlavy, nevolnosti, slabost, zvracení, chrapot a další. Mesua ferrea se v ájurvédské medicíně využívá jako přírodní antibiotikum zejména tam, kde jsou škodlivé mikroorganismy již odolné na klasické léky.

Skladování: Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25°C.

Tip: Je vynikající v kombinaci s Ayur Elixírem 13 Kanakasawaya.

Dávkování: Užívejte dvě polévkové lžíce třikrát denně před jídlem.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám.

Siddhalepa Ayur elixír č. 8 Draksharishta 220 ml

Elixír Draksharistha anti-stress č. 8 Siddhalepa na posilnenie obranyschopnosti organizmu. Podporuje pokojný a uvoľnený spánok, posilňuje nervovú sústavu a pomáha prirodzenej a pozvoľnej detoxikácii tela. Obnovuje energiu, zdravie a vitalitu. Je vynikajúci pri kašli a respiračných ťažkostiach. Uvoľňuje hlieny v pľúcach a podporuje dýchacie funkcie. Zmierňuje bolesti hrdla. Odporúča sa pri chrípkach, astme, dýchavičnosti, nádche a pri všetkých problémoch s pľúcami.

Každá z jednotlivých prírodných zložiek má svoju podstatnú úlohu a sú starostlivo vybrané tak, aby sa navzájom podporovali. Vinič má vysoký obsah vitamínu C a vitamíny skupiny B. Pomáha zvyšovať pevnosť kapilár, tepien a žíl a zvyšuje vitalitu krvných buniek. Tlmí bolesti v krku, uľahčuje vykašliavanie pri zvýšenom zahlienení a zlepšuje stav zväčšených mandlí. Korenie dlhé má priaznivé účinky pri zápche, hnačkách a nadúvaní.

Kardamóm vyvoláva potenie a uľahčuje tak odplavovanie škodlivých látok z tela. Pomáha zmierňovať prejavy prechladnutia, ako sú bolesti hlavy, nevoľnosti, slabosť, zvracanie, chrapot a ďalšie. Mesua ferrea sa v ajurvédskej medicíne využíva ako prírodné antibiotikum najmä tam, kde sú škodlivé mikroorganizmy už odolné voči klasickým liekom.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Vitis Vinifera, Saccharum Officinarum, Ellettaria Repens, Mesua Ferrea, Pogostemon Hyeneanus, Piper Longum
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com