/    /    /    /  

Siddhalepa Ayur Filter, kapsle, podpora močového měchýře 50 ks

Značka:
Množství: 50 ks
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Hormony a ledviny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
189
ks
Bez DPH 164 Kč

Siddhalepa Ayur Filter, kapsle, podpora močového měchýře 50 ks

Tradiční ajurvédská bylinná směs Ayur Filter Siddhalepa podporuje správnou činnost jater a ledvin. Pomáhá při problémech s metabolismem a také různých infekčních a degenerativních onemocněních močového traktu, jako je včasné chození na záchod ale i naopak při časté potřebě močení během nachlazení a zánětech močového měchýře.

Chebule srdčitá se v ajurvédském léčitelství používá pro její všestranné povzbuzující účinky. Pomáhá přirozeně zvyšovat imunitu, působí proti fyzické i psychické vyčerpanosti. Indové ji dokonce používají pro léčbu ledvinových kamenů a dny. Amla neboli indický angrešt je vysoce ceněn pro své antivirové a antimikrobiální účinky. V ajurvédě se používá k léčbě revmatické artritidy a pankreatitidy. Je také výborným pomocníkem při onemocnění ledvin a celého močového ústrojí.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Dávkování: Užívejte dvě kapsle dvakrát denně po jídle.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Siddhalepa Ayur Filter, kapsle, podpora močového měchýře 50 ks

Tradičná ajurvédska bylinná zmes Ayur Filter Siddhalepa podporuje správnu činnosť pečene a obličiek. Pomáha pri problémoch s metabolizmom a tiež rôznych infekčných a degeneratívnych ochoreniach močových ciest, ako je skoré chodenie na záchod, ale aj naopak pri častej potrebe močenia počas prechladnutia a zápale močového mechúra.

Tinospora srdcolistá sa v ajurvédskom liečiteľstve používa pre jej všestranné povzbudzujúce účinky. Pomáha prirodzene zvyšovať imunitu, pôsobí proti fyzickej i psychickej vyčerpanosti. Indovia ju dokonca používajú pri liečbe obličkových kameňov a dny. Amla, čiže indický egreš, je vysoko cenená pre svoje antivírusové a antimikrobiálne účinky. V ajurvéde sa používa na liečbu reumatickej artritídy a pankreatitídy. Je tiež výborným pomocníkom pri chorobách obličiek a celého močového ústrojenstva.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Tinospora Cordifolia, Phyllanthus Emblica, Aerva Lanata, Gelatin Capsule
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com