/    /    /    /  

Siddhalepa Ayur Fresh, kapsle, pro harmonii těla 50 ks

Značka:
Množství: 50 ks
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Mozek a krevní oběh, Vlasy a kůže
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
189
ks
Bez DPH 164 Kč

Siddhalepa Ayur Fresh, kapsle, pro harmonii těla 50 ks

Bylinné kapsle Ayur Fresh Siddhalepa podporují vitalitu a svěžest organismu. Obsažené bylinky pročišťují krev, vyplavují škodlivé látky z těla pryč, a tak podporují zdraví celého organismu i pokožky. Ayur Fresh pomáhá eliminovat výskyt akné, chrání pokožku a eliminuje nejrůznější kožní problémy.

Bylinné kapsle v sobě spojují embliku lékařskou a Cassii Ariculatu. Jejich kombinace udržuje optimální funkce lymfatického systému, pročišťuje krev a účinně odvádí škodlivé látky z těla pryč. Zlepšují odolnost vůči stresu a civilizačním chorobám. Kapsle pomáhají tělu k vitalitě, svěžesti a zdraví, posilují kvalitu pleti, a jsou tak vhodným pomocníkem při akné, ekzémech a dalších kožních problémech. Ájurvéda dokonce věří, že tyto bylinky dokáží prodloužit a zlepšit kvalitu života.

Dávkování: Užívejte 2 kapsle 2x denně po jídle.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Siddhalepa Ayur Fresh, kapsle, pro harmonii těla 50 ks

Bylinné kapsuly Ayur Fresh Siddhalepa podporujú vitalitu a sviežosť organizmu. Obsiahnuté bylinky prečisťujú krv, vyplavujú škodlivé látky preč z tela, a tak podporujú zdravie celého organizmu aj pokožky. Ayur Fresh pomáha eliminovať výskyt akné, chráni pokožku a eliminuje najrôznejšie kožné problémy.

Bylinné kapsuly v sebe spájajú amalaki a cassiu auriculatu. Ich kombinácia udržiava optimálnu funkciu lymfatického systému, prečisťuje krv a účinne odvádza škodlivé látky preč z tela. Zlepšuje odolnosť voči stresu a civilizačným chorobám. Kapsuly pomáhajú telu k vitalite, sviežosti a zdraviu, posilňujú kvalitu pleti, a sú tak vhodným pomocníkom pri akné, ekzémoch a ďalších kožných problémoch. Ajurvéda dokonca verí, že bylinky dokážu predĺžiť a zlepšiť kvalitu života.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Emblika lékařská, Cassia Auriculata, Rostlinné kapsle
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com