/    /    /    /    /    /  

Siddhalepa Ayur Immune, čaj proti nachlazení

Značka:
Množství: 20 ks, 40 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Bylinné čaje, Dýchání, Ajurvédské čaje
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
189
ks
Bez DPH 164 Kč

Siddhalepa Ayur Immune, čaj proti nachlazení

Siddhalepa Ayur Immune je bylinný čaj proti nachlazení ispirovaný ajurvédskou medicínou. Tato bylinná směs se užívá při výskytu symptomů nachlazení, jako jsou bolesti hlavy, krku, končetin, nebo při obtížích dýchacích cest. Při pravidelném užívání dokáže Ayur Immune posílit váš imunitní systém. Jeho unikátní receptura pochází z ajurvédských tradic, které jsou zachovávány už více než 5000 let. 

Obsažený pepřovník dlouhý pomáhá regulovat zažívání a problémy s ním spojené, jako jsou zácpa, průjmy a nadýmání. Dále tlumí horečky a přináší úlevu při infekcích horních cest dýchacích. Koriandr setý napomáhá zmírňovat bolest svalů a kloubů, které často nachlazení provázejí. Obsahuje antibakteriální látku linalool, která eliminuje výskyt škodlivých bakterií ve střevech. 

Lilek vejčitý pomáhá při vleklém kašli, zvýšené teplotě a zmírňuje bolest všeobecně. Sušený zázvor má antibakteriální a protizánětlivé účinky. Napomáhá zmírnit obtíže při chřipce a rýmě, prohřívá organismus a také je výborný na zlepšení stavu při žaludečních nevolnostech.  

Příprava: Čajový sáček zalijeme 0,2 l čerstvě převařené horké vody a necháme louhovat 10 minut, podle chuti i déle.

Skladování: Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25°C.

Dávkování: Šálek čerstvě připraveného čaje pijeme po snídani a po večeři.

Upozornění: Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Siddhalepa Ayur Immune, čaj proti nachlazení

Siddhalepa Ayur Immune je bylinný čaj proti nachladnutiu inšpirovaný ajurvédskou medicínou. Táto bylinná zmes sa užíva pri výskyte symptómov prechladnutia, ako sú bolesti hlavy, krku, končatín, alebo pri ťažkostiach dýchacích ciest. Pri pravidelnom užívaní dokáže Ayur Immune posilniť váš imunitný systém. Jeho unikátna receptúra pochádza z ajurvédskych tradícií, ktoré sú zachované už viac ako 5000 rokov.

Obsiahnutý piper longum pomáha regulovať trávenie a problémy s ním spojené, ako sú zápcha, hnačky a nadúvanie. Ďalej tlmí horúčky a prináša úľavu pri infekciách horných ciest dýchacích. Koriander siaty napomáha zmierňovať bolesť svalov a kĺbov, ktoré často prechladnutie sprevádzajú. Obsahuje antibakteriálnu látku linalool, ktorá eliminuje výskyt škodlivých baktérií v črevách.

Ľuľok baklažánový pomáha pri chronickom kašli, zvýšenej teplote a zmierňuje bolesť všeobecne. Sušený zázvor má antibakteriálne a protizápalové účinky. Napomáha zmierniť ťažkosti pri chrípke a nádche,  prehrieva organizmus a je tiež výborný na zlepšenie stavu pri žalúdočných nevoľnostiach.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Zingiber Officinale, Piper Longum, Solanum Xanthocarpum, Solanum Melongena, Coriandrum Sativum
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: plastový
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com