/    /    /    /    /    /  

Siddhalepa Ayur Intellect, čaj pro koncentraci

Značka:
Množství: 20 ks, 40 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Bylinné čaje, Mozek a krevní oběh, Ajurvédské čaje
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
189
ks
Bez DPH 164 Kč

Siddhalepa Ayur Intellect, čaj pro koncentraci

Bylinný čaj Ayur Intellect Siddhalepa pro posílení schopnosti koncentrace. Tato osvědčená bylinná směs má osvěžující a povzbuzující účinky pro vaši paměť i koncentraci. Vynikající jako prevence u všech mozkových činností, aktivuje a omlazuje paměťové centrum. Doporučuje se při studijních činnostech a i v běžném životě.

Pupečník asijský podporuje duševní rovnováhu a zostřuje jasnost uvažování. Harmonizuje a propojuje činnost pravé a levé hemisféry. Oddaluje stárnutí a zapomnětlivost. Zvyšuje schopnost koncentrace. Jogíni jej používají k navození meditativního stavu, protože pomáhá vyčistit mysl od neodbytných myšlenek. 

Evolvulus alsinoides stimuluje duševní činnost tím, že prokrvuje a podporuje centrální nervovou soustavu. V ajurvédě se používá k léčbě neurodegenerativních onemocnění. Zlepšuje paměť a pozornost. Celastrus paniculatus je silné mozkové tonikum. Kromě toho se využívá při bolestech hlavy, astmatu a má také mírně afrodiziakální účinky. 

Příprava: Čajový sáček zalijeme 0,2 l čerstvě převařené horké vody a necháme louhovat 10 minut, podle chuti i déle.

Skladování: Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25°C.

Dávkování: Šálek čerstvě připraveného čaje pijeme po snídani a po večeři.

Upozornění: Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Siddhalepa Ayur Intellect, čaj pro koncentraci

Bylinný čaj Ayur Intellect Siddhalepa na posilnenie schopnosti koncentrácie. Táto osvedčená bylinná zmes má osviežujúce a povzbudzujúce účinky na vašu pamäť i koncentráciu. Vynikajúci ako prevencia pri všetkých mozgových činnostiach, aktivuje a omladzuje pamäťové centrum. Odporúča sa  pri študijných činnostiach aj v bežnom živote.

Pupočník ázijský podporuje duševnú rovnováhu a zostruje jasnosť uvažovania. Harmonizuje a prepája činnosť pravej a ľavej hemisféry. Odďaľuje starnutie a zábudlivosť. Zvyšuje schopnosť koncentrácie. Jogíni ho používajú na navodenie meditačného stavu, pretože pomáha vyčistiť myseľ od neodbytných myšlienok.

Evolvulus alsinoides stimuluje duševnú činnosť tím, že prekrvuje a podporuje centrálnu nervovú sústavu. V ajurvéde sa používa na liečbu neurodegeneratívnych ochorení. Zlepšuje pamäť a pozornosť. Celastrus paniculatus je silné mozgové tonikum. Okrem toho sa využíva pri bolestiach hlavy, astme a má tiež mierne afrodiziakálne účinky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Centella Asiatica , Evolvulus Alsinoides , Celastrus Paniculastus
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: plastový
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com