/    /    /    /  

Siddhalepa Ayur Serene, čaj pro uvolnění stresu

Značka:
Množství: 20 ks, 40 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Bylinné čaje, Ajurvédské čaje, Ostatní produkty pro psychickou pohodu
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
189
ks
Bez DPH 164 Kč

Siddhalepa Ayur Serene, čaj pro uvolnění stresu

Ájurvédský bylinný čaj Ayur Serene Siddhalepa pro uvolnění stresu a úzkosti. Tato receptura vychází z více jak 5000 let starých ájurvédských tradic. Pomáhá organismu odbourat stres a podporuje klidný a uvolněný spánek. Hlavní funkcí tohoto čaje je zklidnění celého organismu. Uklidňuje rozbouřenou mysl například po náročném dni v práci nebo při vypjatých stresových situacích přes den. Při dlouhodobých problémech se spaním doporučujeme pravidelně pít jeden šálek před večeří a druhý šálek před spaním.

Tropické indické ovoce jackfruit má vysoký obsah vitaminů z řady B a C a minerálních látek, zejména hořčíku a vápníku. Tyto stopové prvky jsou nezbytně nutné pro správné fungování organismu a jsou právě také nejvíce vyplavovány z těla při zvýšené psychické či fyzické zátěži. 

Bílý lotos má příznivé účinky při průjmech a bolestech žaludku, kterými často stavy nervozity doprovázeny. Působí celkově blahodárně na celý nervový systém. Erythrina Variegata má mírně sedativní účinky a pomáhá rychle zklidnit podrážděnou nervovou soustavu. Je vynikající při nespavosti a pro odplavění trémy například před veřejným vystoupením.

Příprava: Čajový sáček zalijeme 0,2 l čerstvě převařené horké vody a necháme louhovat 10 minut, podle chuti i déle.

Skladování: Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25°C.

Dávkování: Šálek čerstvě připraveného čaje pijeme po snídani a po večeři.

Upozornění: Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Siddhalepa Ayur Serene, čaj pro uvolnění stresu

Ajurvédsky bylinný čaj Ayur Serene Siddhalepa pre uvoľnenie stresu a úzkosti. Táto receptúra vychádza z viac ako 5000 rokov starých ajurvédskych tradícií. Pomáha organizmu  odbúrať stres  a podporuje pokojný a uvoľnený spánok. Hlavnou funkciou tohto čaju je upokojenie celého organizmu. Upokojuje rozbúrenú myseľ napríklad po náročnom dni v práci alebo pri vypätých stresových situáciách cez deň. Pri dlhodobých problémoch so spánkom odporúčame pravidelne piť jednu šálku pred večerou a druhú šálku pred spaním.

Tropické indické ovocie jackfruit má vysoký obsah vitamínov skupiny B, vitamínu C a minerálnych látok, najmä horčíka a vápnika. Tieto stopové prvky sú nevyhnutné pre správne fungovanie organizmu a sú práve tiež najviac vyplavované z tela pri zvýšenej psychickej či fyzickej záťaži.

Biely lotos má priaznivé účinky pri hnačkách a bolestiach žalúdka, ktorými sú často stavy nervozity sprevádzané. Pôsobí celkovo blahodarne na celý nervový systém. Erythrina Variegata má mierne sedatívne účinky a pomáha rýchlo upokojiť podráždenú nervovú sústavu. Je vynikajúci pri nespavosti a pre odplavenie trémy napríklad pred verejným vystúpením.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Autocarpus Heterophyllus, Erythrina Variegata, Nymphaea Lotus
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: plastový
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com