/    /    /    /    /    /  

Siddhalepa Ayur Slim, čaj pro látkovou výměnu

Značka:
Množství: 20 ks, 40 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Bylinné čaje, Trávení, Ajurvédské čaje
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
189
ks
Bez DPH 164 Kč

Siddhalepa Ayur Slim, čaj pro látkovou výměnu

Bylinný čaj Ayur Slim Siddhalepa upravující látkovou výměnu. Jeho unikátní receptura pochází z ájurvédských tradic, které jsou zachovávány už více než 5000 let. Pomáhá při nadváze a kontroluje nadměrnou chuť k jídlu. Podporuje přirozený proces čištění těla. Upravuje správné funkce trávení a napomáhá zdravému a pozvolnému hubnutí.

Chebule srdčitá povzbuzuje činnost jater a ledvin, které patří mezi jedny z nejsilnějších filtračních orgánů v našem těle. Čistí také krev a stimuluje i fyzickou výkonnost. Podporuje pocení a následné vyplavování škodlivých látek pomocí potu. Pomáhá snižovat vysoký tlak a cholesterol a přináší úlevu při potížích se zažíváním.

Indický angrešt neboli amalaki stimuluje činnost jater a tím i zlepšuje jejich přirozenou detoxikační funkci. Díky vysokému obsahu chromu tlumí zvýšenou chuť k jídlu a bažení po sladkém. Pomáhá nastartovat metabolismus, urychluje trávení a napomáhá tak při hubnutí.

Příprava: Čajový sáček zalijeme 0,2 l čerstvě převařené horké vody a necháme louhovat 10 minut, podle chuti i déle.

Skladování: Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25°C.

Dávkování: Šálek čerstvě připraveného čaje pijeme po snídani a po večeři.

Upozornění: Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Siddhalepa Ayur Slim, čaj pro látkovou výměnu

Bylinný čaj Ayur Slim Siddhalepa upravuje látkovú výmenu. Jeho unikátna receptúra pochádza z ajurvédskych tradícií, ktoré sú zachovávané už viac ako 5000 rokov. Pomáha pri nadváhe a kontroluje nadmernú chuť do jedla. Podporuje prirodzený proces čistenia tela. Upravuje správne funkcie trávenia a napomáha zdravému a pozvoľnému chudnutiu.

Terminalia Chebula povzbudzuje činnosť pečene a obličiek, ktoré patria medzi jedny z najsilnejších filtračných orgánov v našom tele. Čistí tiež krv a stimuluje aj fyzickú výkonnosť. Podporuje potenie a následné vyplavovanie škodlivých látok pomocou potu. Pomáha znižovať vysoký tlak a cholesterol a prináša úľavu pri ťažkostiach s trávením.

Indický egreš čiže Amalaki stimuluje činnosť pečene a tým aj zlepšuje ich prirodzenú detoxikačnú funkciu. Vďaka vysokému obsahu chrómu tlmí zvýšenú chuť do jedla a baženie po sladkom. Pomáha naštartovať metabolizmus, urýchľuje trávenie a napomáha tak pri chudnutí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Terminalia Chebula , Terminalia Bellerica, Phyllanthus Emblica
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: plastový
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com