/    /    /    /    /    /  

Siddhalepa Ayur Vital, čaj pro posílení vitality

Značka:
Množství: 20 ks, 40 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Bylinné čaje, Hormony a ledviny, Ajurvédské čaje
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
189
ks
Bez DPH 164 Kč

Siddhalepa Ayur Vital, čaj pro posílení vitality

Ájurvédský bylinný čaj Ayur Vital Siddhalepa pro posílení vitality. Podle unikátní, více než 5000 let staré indické tradice se tato osvědčená receptura užívá pro posílení životní síly a navýšení vitality. Při pravidelném užívání se zlepšují vaše tělesné i duševní schopnosti. V ájurvédě se používá při problémech s epileptickými záchvaty, na podporu po mozkových mrtvicích, při problémech nervové soustavy, ztrátě stability, ochablosti organismu, nedostatku krve v těle a tělesné energie.

Indický ženšen je používán jako podpůrný prostředek při rekonvalescencích po těžkých nemocech, při fyzickém a duševním vyčerpání a problémech s usínáním. Má protistresový účinek a podporuje činnost mozku. Má také mírně afrodiziakální účinky. Cardiospermum microcarpum ájurvéda využívá k léčbě neurologických poruch a nemocí.

Příprava: Čajový sáček zalijeme 0,2 l čerstvě převařené horké vody a necháme louhovat 10 minut, podle chuti i déle.

Skladování: Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25°C.

Dávkování: Šálek čerstvě připraveného čaje pijeme po snídani a po večeři.

Upozornění: Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Siddhalepa Ayur Vital, čaj pro posílení vitality

Ajurvédsky bylinný čaj Ayur Vital Siddhalepa na posilnenie vitality. Podľa unikátneho zloženia - viac ako 5000 rokov starej indickej tradície, sa táto osvedčená receptúra užíva na posilnenie životnej sily a navýšenie vitality. Pri pravidelnom užívaní sa zlepšujú vaše telesné aj duševné schopnosti. V ajurvéde sa používa pri problémoch s epileptickými záchvatmi, na podporu po mozgových mŕtviciach, pri problémoch nervovej sústavy, strate stability, ochabnutosti organizmu, nedostatku krvi v tele a telesnej energie.

Indický ženšen je používaný ako podporný prostriedok pri rekonvalescenciách po ťažkých chorobách, pri fyzickom a duševnom vyčerpaní a problémoch so zaspávaním. Má protistresový účinok a podporuje činnosť mozgu. Má tiež mierne afrodiziakálne účinky. Cardiospermum microcarpum ajurvéda využíva k liečbe neurologických porúch a chorôb.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Withania Somnifera, Cardiospermum Microcarpum
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: plastový
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com