/    /  
přeskočit na produkty značky >>

Ayurlabs India

Značka Ayurlabs India

Nějakou dobu před rokem 1991 budoucí zakladatel společnosti Ayurlabs cestoval po indickém venkově, kde pozoroval ženy užívající hlínu (nebo bahno z rybníků a řek) k umytí a vyčištění svých těl. V tu chvíli prozřel a začal více vnímat štědrost přírody, která zařídila, že se všude kolem nás nachází velké spousty jílu s úžasnými vlastnostmi. Takto započal vášnivý výzkum v oblasti Ayurvédy - 5000 let staré indické vědy zabývající se přírodou či léčením a již v roce 1991 vznikla společnost Ayurlabs Indie.

Od počátku se firma zaměřila na zkoumání různých druhů jílů a snahu pochopit jejich terapeutické a zdraví prospěšné vlastnosti. Každý druh jílu měl jedinečnou vlastnost, kterou získal ze svého okolí. Jíly nalezené kolem rybníků měly vlastnosti podobné těm rostlinám, které v těchto místech rostly. Jíly získané z kopcovitých panenských oblastí Indie, kde nežijí lidé, získaly terapeutické vlastnosti nejen z rostlin, ale i z nerostných ložisek. Tyto jíly jsou shromažďovány a používány do Tarika a Mysteribath produktů.

Jíl je nejdříve prán a sušen na slunci - přírodní světlo hraje důležitou roli v mnoha ayurvédských přípravcích - nejen, že čistí a dezinfikuje, ale je zdrojem energie a zvyšuje tak kvalitu bylin a minerálů. Jíl je dále čištěn a obohacován o výtažky z vybraných bylin. Nakonec jsou různými kombinacemi jílů a bylin vytvořeny přípravky Tarika či Mysteribath.

Řazení: Certifikát:
Ayurlabs India Přípravek na akné, Tarika 20 g
119
Tarika Akné Ayurlabs India skvěle pečuje o mastnou problematickou pokožku, aktivně napomáhá hojení akné a eliminuje zánětlivé projevy pleti. Kombina
Ayurlabs India Přípravek na akné, Tarika 50 g
249
Tarika Akné Ayurlabs India skvěle pečuje o mastnou problematickou pokožku, aktivně napomáhá hojení akné a eliminuje zánětlivé projevy pleti. Kombina
1-2 z 2první