/    /    /    /  

Organic India B-free 60 kapslí

Značka:
Množství: 60 kapslí
Kategorie: Dýchání
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Organic India B-free 60 kapslí

Breathe Free je přírodní bylinný přípravek posilující dýchací systém. Zlepšuje funkci plic a snižuje zahlenění. Napomáhá podporovat vykašlávání hlenu u vlhkého kašle.

certifikáty: BIO, ECOCERT, USDA ORGANIC
vhodné pro: vnitřní užití
konzistence: kapsle
barva: světle hnědá
balení: skleněný obal, papírový přebal

dávkování: 1-2 kapsle denně s jídlem po dobu tří měsíců nebo podle doporučení. Doporučuje se užívat nejméně jeden měsíc.
složení: Puškarmul (Inula racemosa), Krišna Tulsi (Ocinum sanctum), Vibhitaki (Terminalia belerica), celulóza

země původu značky: Česká Republika
charakteristika značky: Společnost Spagyria, s. r. o., nabízí ojedinělé produkty založené na přírodní bázi, které odpovídají požadavkům pro kosmetiku a přírodní přípravky. Spagyria nabízí výhradně přírodní produkty. Vedle čajů a tablet Jiřího Janči i ajurvédské byliny v kapslích od další osobnosti Spagyrie - lékaře D.Freje. MUDr. David Frej je uznávaný lékař, který ve své praxi spojuje klasické evropské vzdělání a staré léčebné tradice. V naší zemi je také považován za předního znalce ájurvédské medicíny, prastarého systému, jehož domovem je Indie. Ajurvéda léčí mnoho nemocí - od běžného nachlazení počínaje až po chronické nemoci včetně chorob duše. Používá léky bez vedlejších účinků. Dr. Frej je autorem zasvěcené knihy Ájurvéda. Pravidelně publikuje v měsíčníku ReGeNeRaCe, kde také vede odborné semináře. Je garantem přírodních přípravků, nesoucích pečeť Dr. David Frej Original. Bylinné přípravky v kapslích jsou organického původu, testované firmou, mezinárodními organizacemi vydávajícími testy o nejvyšší kvalitě (např. USDA Organic)i v certifikované laboratoří ČR.

kontakt na výrobce:
Spagyria, s. r. o.
F. V. Veselého 2635/15
Horní Počernice
193 00 Praha 9
Česká republika
www.spagyria.cz

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

ORGANIC INDIA Pvt. Ltd.
Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat
Lucknow
Indie
www.organicindia.com