/    /    /    /  

Organic India B-skin 60 kapslí

Značka:
Množství: 60 kapslí
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Vlasy a kůže, Játra a žlučník
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
249
ks
Bez DPH 217 Kč

Organic India B-skin 60 kapslí

Bylinné kapsle B-skin Organic India využívají kombinaci rostlin podporujících zdraví a vitalitu pokožky. Spojení bylinek napomáhá nejenom regeneraci zralé pokožky, ale také čistí krev a vyplavuje z těla škodlivé látky, podporuje správnou funkci jater a také harmonizuje činnost štítné žlázy.

Kombinace ájurvédských bylin posiluje přirozenou obranyschopnost organismu a přispívá k vitalitě i fyzické pohodě těla. Kromě toho kapsle podporují činnost jater i tvorbu zaludečních šťáv, a tím pádem zrychlují metabolismus tuků. Současně pročišťují krev. Kapsle B-skin jsou skvělým potravinovým doplňkem pro zralou stárnoucí pokožku, podporují její pružnost a zdravý vzhled. Zároveň díky obsahu antioxidantů eliminují tvorbu vrásek a chrání pokožku před známkami předčasného stárnutí.

Dávkování: Užívejte 1-2 kapsle 2x denně společně s jídlem. Vydatně zapijte vodou. Pro viditelné výsledky užívejte po dobu alespoň 3 měsíců.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Organic India B-skin 60 kapslí

Bylinné kapsule B-skin Organic India využívajú kombináciu rastlín podporujúcich zdravie a vitalitu pokožky. Spojenie byliniek napomáha nielen regenerácii zrelej pokožky, ale tiež čistí krv a vyplavuje z tela škodlivé látky, podporuje správnu funkciu pečene a tiež harmonizuje činnosť štítnej žľazy.

Kombinácia ajurvédskych bylín posilňuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu a prispieva k vitalite i fyzickej pohode tela. Okrem toho kapsule podporujú činnosť pečene aj tvorbu žalúdočných štiav, a tým pádom zrýchľujú metabolizmus tukov. Súčasne prečisťujú krv. Kapsule B-skin sú skvelým potravinovým doplnkom pre zrelú starnúcu pokožku, podporujú jej pružnosť a zdravý vzhľad. Zároveň vďaka obsahu antioxidantov eliminujú tvorbu vrások a chránia pokožku pred známkami predčasného starnutia.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Nedoporučuji nikomu | 19.5.2016 14:50:20 | Katka

Přípravek jsem si koupila s tím, že se jedná pouze o bylinky, které nemohou uškodit, pokud nepomohou. Brala jsem pouze jednu kapsli denně, ale vždy tak přibližně hodinu po požití jsem cítila strašnou únavu, že jsem sotva byla schopna něco dělat. Navíc mi to poněkud rozbouřilo hormony a dceři, která přípravek brala také, to výrazně zhoršilo akné (na které by to mělo pomáhat). U mne se také zhoršily příznaky související s autoimunitním onemocněním štítné žlázy. Takže případným zájemcům o tyto problémy ráda zdarma přenechám zbytek balení, ale ten risk nedoporučuji.

Re: Nedoporučuji nikomu | 13.7.2016 15:11:27 | Ondřejka

dobrý den, to balení je jště k mání? Předem děkuji za odpověď. Pánková

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bazalka posvátná1), Křídlok santilový, Mořena srdčitá1), Kurkuma1), Chebule srdčitá1)
1) Organic agriculture
i
i

obal: skleněný
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

ORGANIC INDIA Pvt. Ltd.
Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat
Lucknow
Indie
www.organicindia.com