/    /    /    /    /  

Argital Baby hypoalergenní pudr na opruzeniny 60 g

Značka:
Množství: 60 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Dětské zásypy
Produktová řada: Argital Baby
Certifikáty: BDIH
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
240
ks
Bez DPH 198 Kč

Argital Baby hypoalergenní pudr na opruzeniny 60 g

Argital Baby hypoalergenní pudr na opruzeniny jemně pečuje o citlivou pokožku vašeho děťátka a účinně ji chrání před vznikem opruzenin. Velice lehká konzistence přípravku nezatěžuje pokožku a poskytuje jí okamžitou úlevu od nepříjemného svědění a výrazného zarudnutí. Jeho vysoká absorbční schopnost a neutralizační vlastnosti zmírňují příznaky již přítomných opruzenin a předcházejí jejich vzniku.

Složení s přírodními výtažky neobsahuje potenciálně škodlivé ingredience a alergizující složky. Díky tomu je tento pudr vhodný i na tu nejcitlivější pokožku se sklonem k podráždění. Rýžový škrob změkčuje kůži a dodává dlouhodobý osvěžující pocit. Violkový extrakt působí protizánětlivě a preventivně proti vzniku zapaření a opruzenin. Pokožka vašeho děťátka tak bude opět zdravá a sametově jemná.

Použití: Večer očistěte pokožku miminka čistícím mlékem Argital, po oschnutí zasypte dětským hypoalergenním pudrem Argital. Ráno očistěte pokožku mlékem a namažte ji krémem Argital, jemně jej vmasírujte, dokud se nevstřebá.

Argital Baby hypoalergenní pudr na opruzeniny 60 g

Argital Baby hypoalergénny púder na zapareniny sa jemne stará o citlivú pokožku vášho dieťatka a účinne ju chráni pred vznikom zaparenín. Veľmi ľahká konzistencia prípravku nezaťažuje pokožku a poskytuje jej okamžitú úľavu od nepríjemného svrbenia a výrazného začervenania. Jeho vysoká absorbčná schopnosť a neutralizačné vlastnosti zmierňujú príznaky prítomných zaparenín a predchádzajú ich vzniku.

Zloženie s prírodnými výťažkami neobsahuje potenciálne škodlivé ingrediencie a alergizujúce zložky. Vďaka tomu je tento púder vhodný aj na najcitlivejšiu pokožku so sklonom k podráždeniu. Ryžový škrob zmäkčuje kožu a dodáva dlhodobý osviežujúci pocit. Fialkový extrakt pôsobí protizápalovo a preventívne proti vzniku zaparenia a zaparenín. Pokožka vášho dieťatka tak bude opäť zdravá a zamatovo jemná.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Solum Fullonum, Oryza Sativa Starch, Zinc Oxide, Viola Tricolor Extract, Alcohol
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový
přebal: papírový
produktové řady: Argital Baby

Výrobce

ARGITAL
Via Della Tecnologia, 9
97015 Modica
Itálie
www.argital.it