/    /    /    /    /  

Taoasis Badyán bio 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Éterické oleje A - D
Produktová řada: Baldini Jednodruhové ÉO
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
165
ks
Bez DPH 143 Kč

Taoasis Badyán bio 10 ml

Sladce hřejivá vůně bio badyánového éterického oleje navozuje uvolněnou a příjemnou atmosféru. Působí aromaterapeuticky na naši náladu a pomáhá zahnat chmury a splíny na ústup. Výborně se osvědčil také pro zmírnění depresivních příznaků a na celkové posílení organismu při nervovém vyčerpání.

Éterický olej Badyán působí antisepticky, pročišťuje vzduch a pomáhá při problémech s dýcháním. Je vhodný při rýmě, nachlazení a celkově jako prevence během chřipkového období. Navíc působí příznivě na trávicí trakt a pomáhá zmírňovat nepříjemné křeče během menstruace.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Éterický olej můžete kápnout také do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Nenanášejte na pokožku neředěný.

Taoasis Badyán bio 10 ml

Sladko hrejivá vôňa bio badiánového éterického oleja navodzuje uvoľnenú a príjemnú atmosféru. Pôsobí aromaterapeuticky na našu náladu a pomáha zahnať chmúry a sklesnutosť na ústup. Výborne sa osvedčil tiež na zmiernenie depresívnych príznakov a na celkové posilnenie organizmu pri nervovom vyčerpaní.

Éterický olej Badián pôsobí antisepticky, prečisťuje vzduch a pomáha pri problémoch s dýchaním. Je vhodný pri nádche, nachladnutí a celkovo ako prevencia počas chrípkového obdobia. Navyše pôsobí priaznivo na tráviaci trakt a pomáha zmierňovať nepríjemné kŕče počas menštruácie.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Illicum Verum Oil
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Baldini Jednodruhové ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/