/    /    /    /  

J.D.S. Bahno černé z Mrtvého moře 600 g

Značka:
Množství: 600 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Koupelové prášky, Vlasy a kůže, Vlasové masky, Klouby a svaly, Pleťové čistící masky, Tělové masky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
289
ks
Bez DPH 239 Kč

J.D.S. Bahno černé z Mrtvého moře 600 g

Černé bahno J.D.S. z Mrtvého moře pečuje o problematickou pokožku s příznaky akné, lupénky, ekzémů a jiných kožních problémů. Bahno je bohaté na množství minerálních látek, které o pleť pečují a regenerují ji. Navíc díky přírodnímu složení je bahno vhodné i pro tu nejcitlivější pleť, pečuje i o mastné vlasy a bolavé svaly i klouby. Působí protizánětlivě a eliminuje podráždění.

Bahno z Mrtvého moře obsahuje vysoký podíl minerálních látek, které pečují o všechny typy pokožky, obzvlášť o tu problematickou, aknózní a ekzematickou. Pleť hojí, zklidňují a léčí záněty. Drobné částečky obsažené v bahně působí jako lehký peeling, čistí póry a uvolňují z nich usazené nečistoty i kožní maz, to vše díky protizánětlivým účinkům. Černé bahno je vhodné i jako zábal na mastné vlasy či vlasy s lupy.

Zlepšuje prokrvení pokožky, podporuje její regeneraci a chrání před opětovným návratem kožních problémů. Bahno je vhodné i pro ošetření bolavých kloubů a namožených svalů, uvolňuje je, mírní bolest a eliminuje riziko vzniku zánětu.

Poklad z Mrtvého moře

Jedním z důvodů, proč už po staletí proudí statisíce lidí do oblasti Mrtvého moře, jsou výjimečné účinky bahna, které se zde nachází. Bahno z Mrtvého moře má opravdu jedinečnou pověst a je používáno od pradávna na pokožku s širokou řadou problémů. Bahno je čist přírodním produktem bohatým na minerály, který výborně doplní vaši péči o pokožku.

Čistá pokožka

Bahno z Mrtvého moře je ideální volbou na problematickou pokožku, která trpí akné. Má přirozeně antibakteriální vlastnosti, a proto brání množení škodlivých mikroorganismů. Bahno chrání proti vzniku zánětů a pomáhá uvolnit z pórů pokožky i dlouhodobě usazené nečistoty. Díky tomu se méně tvoří pupínky či černé tečky a pleť je opět čistá.

Ekzém a lupénka

Bahno z Mrtvého moře je velice oblíbené pro použití na pokožku ekzematickou či postiženou lupénkou. Okamžitě zmírňuje podráždění a zklidňuje nepříjemné svědění či pnutí pokožky. Můžete jej používat kompletně na celé tělo včetně obličeje a vlasů a nemusíte se obávat poškození pokožky. Bahno je přirozeně protizánětlivé a působí i preventivně.

Maximální regenerace

Bahno je bohaté na množství minerálních látek, které o pleť pečují a podporují její přirozenou regenerační schopnost. Urychluje hojení a posiluje strukturu pokožky. Drobné částečky usazené v bahně odstraňují odumřelé kožní buňky a působí jako důkladný, avšak šetrný peeling. Bahno lze používat také jako zábal na vlasy trpící lupy či zvýšeným maštěním vlasové pokožky.

Použití: Před nanesením bahno řádně promíchejte. Aplikujte silnější vrstvu bahna na čistou pokožku a nechte působit alespoň 10 minut, nejlépe přes noc. Používejte podle potřeby 1-2x týdně.

Tip: Před aplikací na bolavé klouby ohřejte potřebné množství bahna ve vodní lázni.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

nedoporučuji | 12.6.2012 19:11:11 | dupav

...k léčbě ekzému. Vlivem intenzifikace zemědělství v oblastech proti proudu přítoku a tedy i používání nebezpečných chemikálií se do Mrtvého moře dostává vysoké množství toxických látek. Vzhledem k tomu, že Mrtvé moře nemá odtok, tyto látky se zde kumulují a usazují se právě v sedimentu. Vystavovat tedy pokožku takovému bahnu považuji za nerozumné

super | 20.6.2016 15:46:02 | Zuzana

skvělý výrobek, krásně se mi zlepšila pleť na obličeji a zmizely strie na bocích

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Magnesium Chloride, Pottassium Chloride, Sodium Chloride, Silica, Aluminia, Maris Sal
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: plastový
složení: bez parabenů, bez parfemace, vhodné pro vegany
specifická označení: oblast Mrtvého moře
typy pleti: alergická pleť, citlivá pleť, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť
typy pokožky: alergická pokožka, citlivá pokožka, mastná pokožka, normální pokožka, suchá pokožka
typy vlasů: citlivé vlasy, mastné vlasy, normální vlasy, suché vlasy, vlasy s lupy
užití: vnější

Výrobce

J. Malki products
Beit Dagan
50250 Beit Dagan 50250
Izrael