/    /    /    /  

Diochi Baktevir 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Dýchání
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
536
ks
Bez DPH 443 Kč

Diochi Baktevir 50 ml

Bioinformační posilující doplněk stravy Diochi Baktevir bohatý na bylinné extrakty navrací tělu svěžest a vitalitu. Komplex patnácti bylin pomáhá s prevencí a tlumením nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení.

Nákaza chřipkovými viry představuje častou obtíž, která je spojena s nástupem chladného počasí, kdy se objevuje rýma, kašel či zahleněné dutiny. Diochi Baktevir pomáhá proti onemocnění jak preventivně, tak i v případě, kdy už je nemoc v rozpuku.

Obsažené rostlinné extrakty zlepšují průchodnost dýchacích cest a ničí bakterie i viry. Oslabenému organismu při onemocnění obzvlášť pomáhají echinacea a citroník rajský, které také přirozeně podporují imunitní systém. Rostlinné extrakty navíc napomáhají fyzické i psychické pohodě.

Dávkování: Dospělí užívají 3x denně 20 kapek, děti od 6 let 2x denně 10 kapek. Po třech týdnech užívání udělejte týdenní pauzu a poté v kúře pokračujte. Během užívání zvyšte příjem tekutin, aby se nečistoty z organismu lépe vyplavily.

Upozornění: Diochi Baktevir není určen pro děti do 6 let věku, těhotné a kojící ženy.

Diochi Baktevir 50 ml

Bioinformačný posilňujúci doplnok stravy Diochi Baktevir bohatý na bylinné extrakty navracia telu sviežosť a vitalitu. Komplex pätnástich bylín pomáha s prevenciou a tlmením nepríjemných príznakov chrípky a nachladnutia.

Nákaza chrípkovými vírusmi predstavuje častú ťažkosť, ktorá je spojená s nástupom chladného počasia, kedy sa objavuje nádcha, kašeľ či zahlienené dutiny. Diochi Baktevir pomáha proti ochoreniam preventívne, ale aj v prípade, kedy je už choroba v rozpuku.

Obsiahnuté rastlinné extrakty zlepšujú priechodnosť dýchacích ciest a ničia baktérie aj vírusy. Oslabenému organizmu pri ochorení obzvlášť pomáhajú echinacea a grapefruit, ktoré tiež prirodzene podporujú imunitný systém. Rastlinné extrakty navyše napomáhajú pri fyzickej aj psychickej pohode.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Voda, Líh kvasný, Fruktóza, Lišejník Islandský, Zvonovec Čtyřlistý, Houtuynie Srdčitá, Belamkanda Čínská, Růže Stolistá, Třapatka Nachová, Citroník Rajský, Sléz Lesní, Zimolez Japonský, Lékořice Lysá, Bez Černý, Slunečnice Roční, Benedikt Lékařský, Chinovník Lékařský, Proskurník Lékařský, Směs silic
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

DIOCHI spol.s.r.o.
Weilova 2/1144
102 00 Praha 10
Česká republika
www.diochi-produkty.cz