/    /    /    /  

Nobilis Tilia Balzám bambucká fantazie 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Univerzální pleťové balzámy, Tělové balzámy, Bambucké máslo
Certifikáty: CPK BIO
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
184
ks
Bez DPH 152 Kč

Nobilis Tilia Balzám bambucká fantazie 100 ml

Přírodní neutrální balzám Nobilis Tilia Bambucká fantazie z bambuckého másla dokonale pečuje o vysušenou, suchou, popraskanou a citlivou pleť. Má všestranné použití pro všechny typy pleti, na pokožku celého těla i na suché poškozené vlasy.

Balzám se výborně hodí k ošetření pokožky celého těla, k ochraně pleti při slunění nebo koupání ve slané mořské vodě. Je univerzálním prostředkem například k ošetření popraskaných bradavek při kojení, suchých rtů či odřeného nosu při rýmě či suchých loktů a chodidel.

Balzám je natolik univerzální díky jednoduchému složení, bohatému na množství nenasycených mastných kyselin, vitaminů a antioxidantů. Ty pokožku bez rozdílu skvěle hydratují, uzamykají v ní potřebné živiny a udržují ji pružnou. Bambucká fantazie má skvělé regenerační účinky na suchou popraskanou pokožku, pomáhá hojit stroupky i jizvy a udržuje pleť zdravou.

Použití: Malé množství balzámu nechte rozpustit v dlaních a aplikujte na poškozenou pokožku. Používejte pravidelně, nejlépe 2x denně.

Nobilis Tilia Balzám bambucká fantazie 100 ml

Prírodný neutrálny balzam Nobilis Tilia Bambucká fantázia z bambuckého masla dokonale ošetruje vysušenú, suchú, popraskanú a citlivú pleť. Má všestranné použitie na všetky typy pleti,  pokožku celého tela aj suché poškodené vlasy.

Balzam sa výborne hodí na ošetrenie pokožky celého tela, ochranu pleti pri slnení alebo kúpaní v slanej morskej vode. Je univerzálnym prostriedkom napríklad na ošetrenie popraskaných bradaviek pri kojení, suchých pier či odretého nosa pri nádche alebo suchých lakťov a chodidiel.

Balzam je natoľko univerzálny vďaka jednoduchému zloženiu bohatému na množstvo nenasýtených mastných kyselín, vitamínov a antioxidantov. Tie pokožku bez rozdielu vynikajúco hydratujú, uzamykajú v nej potrebné živiny a udržiavajú ju pružnú. Bambucká fantázia má vynikajúce regeneračné účinky na suchú popraskanú pokožku, pomáha hojiť chrastičky aj jazvy a udržiava pleť zdravú.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Butyrospermum Parkii Butter, Sesamum Indicum Seed Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: alergická pleť, citlivá pleť, normální pleť, suchá pleť
typy pokožky: alergická pokožka, citlivá pokožka, normální pokožka, suchá pokožka

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz