/    /    /    /  

Nobilis Tilia Balzám čokoládová fantazie 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Univerzální pleťové balzámy, Balzámy pro děti, Tělové balzámy
Certifikáty: CPK BIO
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
319
ks
Bez DPH 264 Kč

Nobilis Tilia Balzám čokoládová fantazie 100 ml

Přírodní neutrální hypoalergenní balzám Nobilis Tilia Čokoládová fantazie z bambuckého másla dokonale pečuje o vysušenou, suchou, popraskanou a citlivou pleť. Má všestranné použití zcela podle vašich individuálních potřeb.

Balzám se výborně hodí k ošetření pokožky celého těla, k ochraně pokožky při slunění nebo koupání ve slané mořské vodě. Je univerzálním prostředkem například k ošetření popraskaných bradavek při kojení, suchých rtů či odřeného nosu při rýmě či suchých popraskaných loktů a pat.

Rostlinný bio balzám má kvalitní složení, které můžete bez obav míchat s dalšími éterickými či rostlinnými oleji a vytvářet si tak jedinečné léčivé balzámy. Bohaté složení plné kakaového másla, mandlového, makadamiového a kokosového oleje intenzivně vyživuje a hydratuje pokožku celého těla.

Použití: Malé množství balzámu rozpustíme v rukou a rozetřeme po pokožce těla.

Nobilis Tilia Balzám čokoládová fantazie 100 ml

Prírodný neutrálny hypoalergénny balzam Nobilis Tilia Čokoládová fantázia z bambuckého masla dokonale ošetruje vysušenú, suchú, popraskanú a citlivú pleť. Má všestranné použitie celkom podľa vašich individuálnych potrieb.

Balzam sa výborne hodí na ošetrenie pokožky celého tela, ochranu pokožky pri slnení alebo kúpaní v slanej morskej vode. Je univerzálnym prostriedkom napríklad na ošetrenie popraskaných bradaviek pri kojení, suchých pier či odretého nosa pri nádche alebo suchých popraskaných lakťov a chodidiel.

Rastlinný bio balzam má kvalitné zloženie, ktoré môžete bez obáv miešať s ďalšími éterickými či rastlinnými olejmi a vytvárať si tak jedinečné liečivé balzamy. Bohaté zloženie plné kakaového masla, mandľového, makadamiového a kokosového oleja intenzívne vyživuje a hydratuje pokožku celého tela.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Theobroma Cacao Seed Butter, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Corylus Americana Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Theobroma Cacao Seed Powder, Cocos Nucifera Oil, Tocopheryl Acetate
i
i

typy pleti: citlivá pleť, normální pleť, suchá pleť
typy pokožky: citlivá pokožka, normální pokožka, suchá pokožka

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz